Квітень - Путильська ЗОШ

Перейти до контакту

Квітень

Новини > 2019
11.04.2019

11 квітня у школі, в рамках акції «Випускник», відбувся профінформаційний захід на тему: “Сучасні професії на ринку праці. Переваги легального працевлаштування”.
Фахівець Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Алла Горбан познайомила учнів із сучасними та актуальними професіями на ринку праці. Окремо фахівець звернула увагу на професії, які сьогодні затребувані на ринку праці та можливість професійного навчання, щоб набути ці професії і мати можливість офіційно працевлаштува-тися.
Учні випускних класів ознайомилися з перевагами легальної зайнятості; про відповідальність роботодавця за використання дитячої праці та як себе убезпечити від цього негативного явища. На завершення майбутні випускники отримали роздатковий матеріал та переглянули відео-презентацію Легальна зайнятість. Використання дитячої праці”.
10.04.2019

Сьогодні класний керівник Якивюк Анжела Сергіївна разом зі своїми вихованцями, учнями 5-Б класу, організували поїздку до міні-зоопарку, який функціонує при Селятинському лісництві.
Площа звіринця, який був відкритий у 1995 році, становить 3,8 га. Зараз тут налічується більше 16 видів тварин, серед яких є вовк, кілька лисиць, два ведмеді, косулі, зайці, кабан. Майже всі тварини, що живуть у вольєрі, були підібрані в лісі, так як були хворі або травмовані. Усіх їх виходжували працівники лісгоспу і створили оптимальні умови для нормального існування звірів.
Школярі із задоволенням спостерігали за грізними ведмедями та кабанами, милувалися павичами та навіть змогли погладити косулю.
Також учні мали змогу постріляти з пневматичної зброї у тирі Селятинського ЗЗСО.
По дорозі додому п’ятикласники відвідали музей ім. Л.Кобилиці у с. Сергії.
09.04.2019

9 квітня учні 10-А класу разом з класним керівником Софійчук Світланою Дмитрівною відвідали музей Л.Кобилиці у с. Сергії.
Екскурсовод П.Торак розповіла багато цікавого про нашого славетного земляка, який був очільником повстання, названого істориками “гуцульським бунтом”.
Крім того, учням дуже цікаво було побачити народний одяг, чудові вишивані сорочки, рушники, вироби з дерева.
У музеї багато документів, книг, які розповідають про історію нашого рідного краю.
Завдяки екскурсу в минуле учні відчули свій зв’язок з багатьма поколіннями людей, що жили упродовж століть на нашій рідній землі і боролися за її свободу.
08.04.2019

Результати соціально-психологічних досліджень показують, що чимало підлітків відчувають депресію, самотність, невпевненість у завтрашньому дні, мають підвищений рівень тривожності, проблеми у стосунках з дорослими та однолітками. За такого внутрішнього стану навіть незначний стрес може призвести до суїциду.
З метою попередження суїцидальної поведіки 8 квітня у школі пройшла виставка робіт на тему: “Життя прекрасне! Безвихідних ситуацій не буває”.
Ствоюючи плакати, учні обговорювали позитивні моменти життя, вчилися концентруватися на позитиві, адже, якщо ми навчимося дивитися на більшість ситуацій з гумором, то нам стане набагато легше боротися з життєвими труднощами.
Потрібно вміти радіти життю, посміхатися щиро, від душі і тоді ця посмішка стане променем світла, добра. Звичайно, цьому потрібно вчитися, адже у кожного з нас попереду таке довге і цікаве життя, яке треба цінувати.
Пам’ятайте: ЖИТИ ЦЕ ЧУДОВО!
04.04.2019

Сьогодні до Путильської філії обласного центру зайнятості на день відкритих дверей завітали учні 9-го класу нашої школи. Захід відбувся у рамках весняного марафону професій у формі цікавої екскурсії, під час якої майбутні випускники мали можливість ознайомитися з секторами районного центру зайнятості та тими функціями, які вони виконують. Також відвідувачі мали можливість отримати детальну інформацію щодо послуг, які надає служба зайнятості зайнятому та незайнятому населенню, зокрема, начальник відділу активної підтримки безробітних Іван Шміляк ознайомив з можливістю професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття. Учні дізналися про професії та навчальні заклади, де можна їх отримати, зокрема такі, як центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, познайомилися з паспортами цих навчальних закладів та описами сучасних професій.
Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Алла Горбан ознайомила учасників заходу з сучасними професіями на рику праці, такими, як веб-дизайнер, логіст, бариста та ін. Учні переглянули відеоролик по професіях. Також фахівець філії презентувала гостям онлайн-сервіси служби зайнятості, зокрема веб-базовану платформу “Моя професія: консультаційна мережа” Державної служби зайнятості з професійної орієнтації та розвитку кар’єри. Запровадження такого онлайн-сервісу, який дозволяє пройти психодіагностичне тестування та визначити індивідуальну специфіку структури здібностей учнів, дає можливість підвищити якість надання профорієнтаційних послуг, а учням – дізнатися більше про власні можливості, таланти, здібності, схильності, зробити правильно професійний вибір та уникнути помилок при професійному самовизначенні. Тому з 26 учасників заходу 10 зареєструвалися у веб-базованій платформі “Моя професія: консультаційна мережа” для проходження онлайн-тестування.
Назад до змісту