Червень - Путильська ЗОШ

Go to content

Червень

Новини > 2019
06.06.2019

Сьогодні робота у мовному таборі проходила під спортивним гаслом: “Швидше! Вище! Сильніше!”.
День Спорту не зіпсувала навіть дощова погода за вікном. Школярі змагалися у виконанні теоретичних завдань, а потім взяли участь у веселих естафетах. Нам трішки не вистачало простору, але це не стало на заваді.
Веселий настрій, щирий сміх і перемога дружби у змаганнях – результат нашої роботи.
05.06.2019

Дев’ятий день роботи табору був присвячений дитячій літературі.
Учні створили словесний портрет гарного письменника та хорошого читача, вчилися аналізувати художній твір.
Школярі мали змоги продемонструвати свої акторські здібності під час інсценізації українських народних казок, створювали свої власні історії, практикувалися у синхронному перекладі мультфільмів іноземною мовою.
04.06.2019

4 червня – відповідальний день для одинадцятикласників, вони складають ЗНО з історії.
Наша школа є пунктом проведення ЗНО, працювати у класах ми не мали змоги, тому учасники табору вирішили використати цей час з користю і здійснити екскурсію нашим селищем.
Однак, ми не забули про іноземну. За допомогою мобільних телефонів, які є у кожного школяра, ми зняли короткі відеоролики про Путилу. Учні розповідали про школу, центральну площу, лікарню, церкву і, звичайно, про музей Ю.Федьковича.
Цей новий вид роботи дуже сподобався всім, хоча декому було трішки незвично бути у кадрі.
03.06.2019

Сьомий день роботи табору був присвячений рослинному та тваринному світу.
Хлопці та дівчата організували змагання на кращого знавця фауни, створювали дивну тварину, розгадували кросворди та писали графічні диктанти.
Напружена робота чергувалася з активними енерджайзерами та піснями.
Проявити всю свою творчу уяву школярі могли під час складання розповідей за заголовком та описуючи сад своєї мрії.
01.06.2019

1 червня – “дитячий” день у різних країнах світу. У цей день прийнято проводити різноманітні конкурсно-розважальні програми для дітей.
У таборі наші школярі іноземною мовою обговорили свої права та обов’язки, малювали та організували виставку малюнків “We are happy children”.
Напередодні учасники табору мали змогу порозважатися на центральній площі селища та взяти участь у святковій програмі до Міжнародного Дня захисту дітей, яку організував центр дитячої та юнацької творчості спільно з соціальною службою, спортивною та музичною школою.
У конкурсі малюнку на асфальті наші школярки Бока Анастасія (5-Б клас) та Маршавка Олена (8-Б клас) завоювали перше місце і були нагороджені ракетками для гри в бадмінтон.
Дякуємо всім за весело проведений час!
Back to content