Вересень - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Вересень

Новини > 2019
18.09.2019

Тема цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти і останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. На початку навчального року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.
Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.
Наша школа приєдналася до цього проекту. Школярі, класні керівники, соціальний педагог, психолог школи провели та взяли участь у різноманітних позакласних заходах, тренінгах, учні переглядали відео, які висвітлюють цю гостру проблему сучасного світу. Учні восьмих класів оформили стінгазети. Девятикласники обговорювали проблему секстину та відповідальності за свої вчинки. Молодші школярі вчилися, як потрібно працювати над собою, щоб викорінити негативні риси.
Сподіваємося, що все сказане та почуте трансформується у добрі помисли та гідні вчинки.
17.09.2019

Олімпійський тиждень закінчився серією змагань.
У швидкісному складанні кубика Рубіка перемогу святкував учень 11-Б класу Томюк Станіслав.
Найсильнішим у змаганні з армреслінгу став учень 11-Б класу Шиманський Євген.
Найкращі результати у шахах продемонстрували Кошматов Володимир (8-Б клас), Логош Олександр (5-А клас), Пентюк Яна (11-Б клас) та Бордіженко Анастасія (8-А клас), які захищали честь школи на районній Гімназіаді та здобули третє загальнокомандне місце.
Вітаємо переможців!
13.09.2019

13 вересня учні 11-А та 11-Б класу взяли участь у заходах, які були присвячені річниці визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників.
Працівники районної бібліотеки та представники громадськості ще раз нагадали присутнім про величезний внесок наших співвітчизників у перемогу над фашизмом.
Сучасній молоді проблема війни знайома. Старшокласники провели паралель між подіями багаторічної давнини та сучасним протистоянням на сході України,висловили впевненість, що зараз, так само, як і кілька десятиліть тому, перемога буде за нами.
12.09.2019

Новий навчальний рік для учнів Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.
У рамках тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.
З найбільшим нетерпінням учні чекали загальношкільного Дня здоров’я.
12 вересня на шкільному подвір’ї відбулося урочисте шикування класів-роїв. Ройові доповіли про готовність до участі у змаганнях, після чого школярі організованою колоною вирушили до місця їх проведення.
Програма свята була насиченою: учні співали українські патріотичні пісні, змагалися у приготування традиційних українських страв.
Свою спритність, витримку і жагу до перемоги демонстрували учні 2-8 класів у різних спортивних естафетах. Старшокласники перетягували канат та штовхали гирю.
Цей тиждень запам’ятається надовго і учням, і вчителям, і батькам, адже всі отримали безліч емоцій та позитивних вражень.
Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні, після цих змагань у нас з’явилися свої нові чемпіони.
Бажаємо всім наснаги, як на спортивних майданчиках школи, так і за їхніми межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!
02.09.2019

Після урочистої лінійки школярі пішли на перший урок. У межах академічної свободи його тематику кожен класний керівник визначав сам.
Для першокласників та п’ятикласників це був своєрідний день народження класу.
Учні 2-4-их класів говорили про вічні людські цінності: добро, любов, дружбу, турботу про ближнього.
Учні середньої школи здійснили віртуальні мандрівки країною та рідним краєм.
Старшокласники мали змогу висловити власну думку та поділитися переживаннями, мріями і поглядом на ті чи інші речі, які зараз відбуваються у суспільстві.
 
Учителі зважали на те, що після тривалого відпочинку до роботи необхідно приступати поступово і не перезавантажувати мозок великим об’ємом інформації, тому разом зі школярами влаштували веселі фотосесії, щоб через кілька годин стрічки соціальних мереж як учнів, так і батьків, прикрашали нові шкільні світлини.
Всім успіхів та приємних моментів щодня!
02.09.2019

Теплий вересневий ранок зібрав у дружньому колі велику родину Путильської школи.
Понад 650 школярів разом з батьками та вчителями зібралися на шкільному подвір’ї на урочисту лінійку, щоб відзначити свято Першого дзвоника.
Зі словами вдячності до батьків та вчителів звернувся директор школи Шемберко В.В., побажав всім плідної праці та успіхів у навчанні, нагородив кращі класи та класних керівників.
Далі слово надали найважливішим учасникам свята. Кумедні першачки обіцяли добре вчитися і ділилися своїми мріями, а дорослі одинадцятикласники з сумом говорили про те, що це їх останній шкільний навчальний рік.
Після довгих літніх канікул школярі хотіли якнайшвидше сісти за парти у оновлених класах та поспілкуватися з однокласниками та класним керівником. Веселий дзвоник у руках першокласників Іванова Олександра та Кери Валерії гучно покликав їх усіх на перший урок.
Бажаємо всім у новому навчальному році великих звершень, здійснення мрій та хороших результатів!
Назад к содержимому