Педколектив - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Педколектив

Про нас
  • Фокшек Марія Іллівна, практичний психолог, спеціаліст.
  • Іванова Марія Василівна, педагог-організатор, спеціаліст ІІ категорії.
  • Лазар Людмила Іванівна, вчитель-логопед, спеціаліст вищої категорії.
  • Пуршега Любов Федорівна, вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Чорнищук Оксана Василівна, вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Мацьопа Галина Юріївна, вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.
  • Берла Ірина Михайлівна, вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої  категорії.
  • Логош Оксана Вячеславівна, вчитель української мови і літератури, спеціаліст І категорії.
  • Скидан Уляна Степанівна, вчитель української мови і літератури, педагог-організатор, спеціаліст.
  • Клепацький Петро Вікторович, вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст І категорії.
  • Кера Наталія Петрівна, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Софійчук Світлана Дмитрівна, вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії.
  • Митрофан Дмитро Володимирович, вчитель англійської мови, спеціаліст.
  • Драганова Ірина Іллівна, вчитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Віщук Михайліна Дмитрівна, вчитель німецької мови, соціальний педагог, спеціаліст ІІ категорії.
  • Нікітюк Максим Анатолійович, вчитель історії і правознавства, спеціаліст І категорії.
  • Нікітюк Анатолій Броніславович, вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Стрілецька Марія Семенівна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.
  • Кочерган Володимир Миколайович, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.
  • Ісак Світлана Юріївна, вчитель математики, спеціаліст вищої категорії.
  • Грігоца Надія Іванівна, вчитель фізики, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Сирбов Григорій Леонтійович, вчитель інформатики та курсу “Захист Вітчизни”, спеціаліст вищої категорії.
  • Якивюк Анжела Сергіївна, вчитель інформатики, спеціаліст.
  • Михайлюк Євген, Валерійович, вчитель інформатики, фізики та астрономії, спеціаліст.
  • Волощук Тетяна Іванівна, вчитель географії та економіки, спеціаліст вищої категорії.
  • Мороз Мар’яна Василівна, вчитель географії, соціальний педагог, спеціаліст.
  • Пазюк Ольга Кирилівна, вчитель хімії та природознавства, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Пастернак Неоніла Іванівна, вчитель хімії, асистент вчителя, спеціаліст.
  • Шемберко Мар’яна Миколаївна, вчитель біології та екології, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Грекул Марина Михайлівна, вчитель біології, основ здоров’я та природознавства, спеціаліст вищої категорії.
  • Нікітюк Любов Петрівна, вчитель біології та основ здоров’я, спеціаліст І категорії.
  • Лейба Людмила Василівна, вчитель основ християнської етики, спеціаліст ІІ категорії.
  • Терен Наталія Андріївна, вчитель обслуговуючої праці, спеціаліст, старший вчитель.
  • Буняк Степан Михайлович, вчитель технічної праці, спеціаліст І категорії.
  • Крилатий Ярослав Михайлович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Крилатий Леонід Михайлович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.
  • Тодосійчук Анатолій Танасійович, вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої категорії.
  • Прокоп’юк Сергій Юрійович, вчитель фізичної культури, спеціаліст ІІ категорії.
  • Клим Руслана Василівна, практичний психолог, вчитель образотворчого мистецтва, спеціаліст І категорії.
  • Поляк Степан Дмитрович, вчитель музичного мистецтва, спеціаліст.
  • Мацькан Марта Захарівна, вчитель історії, спеціаліст ІІ категорії.
  • Шастків Василина Степанівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Карпенко Інна Іванівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Петрик Марія Федорівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Міцкан Тетяна Василівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Фрасинюк Лариса Василівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Ватаманюк Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
  • Гасюк Олександра Власіївна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.
  • Тонієвич Андрій Юрійович, вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
  • Том’юк Наталія Федорівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Різак Ніна Володимирівна, вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
  • Поляк Оксана Василівна, вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії.
  • Псарюк Наталія Іванівна, вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.
  • Лейба Марія Георгіївна, вихователь групи продовженого дня, спеціаліст І категорії.
  • Кушнір Марія Дмитрівна, вихователь групи продовженого дня, вчитель природознавства, спеціаліст І категорії.
  • Місюк Валентина Степанівна, вихователь групи продовженого дня, спеціаліст.
  • Мазур Інна Юріївна, асистент вчителя. спеціаліст.
  • Котельбан Тетяна Антонівна, вчитель педагогічного патронажу, спеціаліст.
  • Цвилинюк Тетяна Ігорівна, вчитель педагогічного патронажу, спеціаліст.
  • Дутчак Уляна Миколаївна, вчитель педагогічного патронажу, спеціаліст.
  • Кера Надія Михайлівна, вчитель початкових класів Рижівської ЗОШ, спеціаліст ІІ категорії.
  • Івонча Ганна Юріївна, вчитель початкових класів Рижівської ЗОШ, спеціаліст ІІ категорії.
  • Бечко Тетяна Василівна, вчитель початкових класів Рижівської ЗОШ, спеціаліст І категорії.
  • Повшин Марина Василівна, вчитель початкових класів Рижівської ЗОШ, спеціаліст ІІ категорії.
  • Стрелецька Юлія Святославівна, вчитель англійської мови Рижівської ЗОШ, спеціаліст.
                                                                                                                               
Назад к содержимому