Січень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Січень

Новини > 2020
24.01.2020

З 20 по 24 січня у школі проходив тиждень історії. Протягом тижня робота школярів була дуже насиченою.
У понеділок було організовано виставку плакатів “Моя Україна”. У вівторок та четвер було проведено позакласні заходи (гра-вікторина “Видатні українці” (11-ті класи), брейн-ринг “Хто кращий” (5-В клас), історичний журнал (9-ті класи), історичний квест “Князі Русі України” (7-А клас), гра “Колесо історії” (6-А клас) та інші).
 
22 січня у школі пройшла акція “Одягни вишиванку” і цього ж дня школярі зібралися на святкову лінійку “101 річниця з дня злуки УНР та ЗУНР”.
Вивчаймо історію, відкриваймо нові її сторінки, адже, той, хто не пам’ятає своє минуле, не вартий майбутнього.
21.01.2020

21 січня на базі Путильської гімназії було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Міжшкільного учнівського наукового товариства “Учнівський олімп”.
Наша школу представляли Пентюк Яна (керівник Волощук Т.І.) з роботою на тему “Дослідження несприятливих геологічних процесів на прикладі зсувів у Путильському районі” (І місце), Сирбов Євгеній (керівник Пастернак Н.І.) з дослідженням про доцільність використання флораріумів (ІІ місце), Гузак Владислав (Керівник Грекул М.М.) з роботою про перебіг серцево-судинних захворювань у Путильському районі (І місце) та Клим Святослав (керівник Клим Р.В.) з дослідженням “Гірський пейзаж Карпат у творчості українських художників” (ІІІ місце).
Вітаємо переможців та їхніх керівників!
17.01.2020

Сьогодні відбувся районний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” в рамках Всеукраїнського огляду художньої творчості дітей та юнацтва “Таланти твої, Україно”.
Метою фестивалю є виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва (хореографічне, циркове, театральне та образотворче мистецтво, музичне виконавство, літературна та композиторська творчість, декоративно-ужиткове мистецтво, художні ремесла, кінотворчість, тележурналістика) та сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті країни та формування творчої еліти України.
Цього року на суд висококваліфікованого журі було представлено фольклорну п’єсу “Благословіть на весілля”, яку представив фольклорний колектив “Гуцулики” у складі Торака Володимира, Іліщук Іванни, Косован Уляни, Глевчука Олександра, Петрик Альони, Чечул Христини, Плютяка Романа та Дячука Дмитра та літературну постановку “Сватання на Гончарівці” у виконанні театрального колективу “Писана тайстра” у складі Глевчук Маряни, Клима Святослава та Шиманського Євгенія.
У конкурсі читців взяли участь Микитюк Інна з поезією “Бачу тебе, Україно”, Чечул Христина з літературно-музичною композицією “Уклін тобі, мій буковинський краю”, Косован Уляна з уривком з поеми “Юрій Федькович” та Петрик Таїсія з віршем А. Костецького “Відчинене вікно”.
Роботу наших юних акторів-аматорів високо оцінили та відзначили їх високу професійну підготовку.
Дякуємо всім, хто долучився до створення цього свята.
01.01.2020

Шановні педагоги, діти, батьки!
 
Від щирого серця вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай 2020 стане роком утілення ваших найзаповітніших мрій!
Бажаємо, щоб під новорічною ялинкою ви знайшли пакунок міцного здоров'я, мішечок натхнення та кошик добробуту й злагоди!
Нехай святкові вогники зігріють вашу душу теплом, а колядки наповнять серце любов’ю! Зі святом!
Назад до змісту