Липень - Путильський ЗЗСО

Перейти к контенту

Липень

Новини > 2021
01.07.2021

Сьогодні, 1 липня 2021 року, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти.
Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: vstup.edbo.gov.ua. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту “Інформація для вступника”.
Далі для успішної реєстрації необхідно заповнити у формі всі поля достовірними даними. Для реєстрації потрібно вказати електронну пошту, яка дозволена в Україні, та ретельно перевірити правильність її написання. Після реєстрації на цю адресу надійде лист для активації доступу до системи. Вказана адреса буде логіном для входу до електронного кабінету в подальшому.
Успішна реєстрація в системі надає можливість увійти до електронного кабінету вступника на сайті vstup.edbo.gov.ua.
Після успішного входу до електронного кабінету вступника відкриється вікно, куди необхідно внести таку інформацію:
  • контактний телефон;
  • кольорову фотокартку вступника (3х4 см). Файл завантажується у форматі JPG (JPEG, PNG), максимальний розмір файлу – 1 Мб;
  • додаток до документа про освіту;
  • довідку для нарахування сільського коефіцієнта.
Для вступників, що мають право на одержання сільського коефіцієнта, важливо завантажувати довідки про реєстрацію в селі, що відповідають визначеному зразку (Додаток №13 до Постанови КМУ від 2 березня 2016 р. № 207 “Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру”), оскільки в них не буде можливості видалити чи замінити таку довідку після подання електронної заяви.
Заздалегідь треба перевірити інформацію про розміщення школи в селі. Це можна зробити на сайті.
Для допомоги вступникам до 13 серпня працюватиме гаряча лінія Вступна кампанія 2021 за номером: 0 (800) 50-45-70 (пн-чт: 09.00-17.00, пт.: 09.00-16.00).
(за матеріалами https://mon.gov.ua/)
Назад к содержимому