січень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

січень

Новини > 2023
08. 01. 2023

З давніх-давен колядники приносять у дім благодать Божу. Дуже приємно, що сучасне покоління не цурається, а, навпаки, примножує традиції предків.
  Вихованці Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів презентують віночок колядок із побажаннями мирної долі в кожну оселю.
22. 01. 2023

              Україну віками позбавляли власної державності, країни-сусіди ніколи не відмовлялися від ласого шматка родючих земель. Але ми гордий і сильний народ. Соборність для нас - символ духовної єдності. Віримо в те, що вже зовсім скоро колоситимуться лани свободи, які зараз мужньо засівають найкращі сини України. Щасти тобі, моя рідна Батьківщино!
25. 01. 2023

         У Чернівецькій області добіг підсумків ІІ етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», який проходив на базі НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО уже 5 рік поспіль. Цьогоріч конкурс тривав з 12.12.2022 по 25.01.2023. Упродовж грудня 2022 та січня 2023 року журі Конкурсу працівники ІППО ЧО та ЧНУ  (Романовська Д.Д., Анатійчук М.О., Чаплак Я.В., Барабащук Г.В., Харівська С.В., Осипенко В.А., Оксіна Н.В., Заслонкіна О.П., Цимбалюк Н.С., Боднар Л.І., Дєдов О.А.), активно працювали та сьогодні, 25 січня на підсумковому засіданні журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» було обрано переможців в категоріях «Практичні психологи» та «Соціальні педагоги».
         Приємно відмітити, що в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі», який проходив на базі НМЦ практичної психології та соціальної роботи ІППО ЧО взяла участь від нашого закладу практичний психолог Марія Фокшек, яка у співавторстві з практичним психологом Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Селятинської сільської ради Сніжаною Косар написали авторську програму психологічної студії для здобувачів освіти та педагогів «Дофамін для мотивації молодших школярів». І у  категорії «Практичні психологи» зайняли ІІ місце
          Від імені адміністрації закладу та всього педагогічного колективу щиро вітаємо Марію Фокшек та бажаємо професійного розвитку, самовдосконалення та успіху!
28. 01. 2023
      
            28 січня в м. Чернівці відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2006 року народження і молодші. Команда Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів стала Чемпіоном області.
Кращий тренер - КРИЛАТИЙ Я.М.
Кращий гравець - КАЛИНИЧ Юрій.
ІІ місце Банилівський ЗЗСО, ІІІ місце ДЮСШ 4 м.Чернівці, ІV місце Романківецька ДЮСШ.
ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!! МОЛОДЦІ!!!
30. 01. 2023

          Сьогодні в.о директора Путильського ЗЗСО І-ІІІ ст. Олександр Михайлюк вручив грамоти, медалі, подарунки переможцям відкритого конкурсу «В ніч на святого Миколая» - Іванову Валентину, Олексюк Катерині, Терену Давіду, Несторяку Серафіму, Терен Антоніні, Торак Іванні, Климу Матвію.
            Ми щиро дякуємо засновнику та організатору конкурсу – директору Путильської художньої школи Тарасу Ковальчуку за ідею та можливість доторкнутися до творчого світу. Окрема подяка психологам закладу Марії Фокшек, Руслані Клим, соціальному педагогу Світлані Синиці та асистентам вчителя Анжелі Іліщук, Юлії Гедзь, які, не зважаючи на жодні труднощі, вперто долають відстань, стереотипи й залишаються неймовірно щирими, великодушними, готовими розвивати  таланти своїх підопічних,  бути креативними й подекуди – непередбачуваними.
Назад до змісту