Жовтень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Жовтень

Новини > 2022
02. 10. 2022

         Шановні учасники навчального процесу, ветерани педагогічної ниви! Прийміть вітання з нагоди професійного свята - Дня працівників освіти. Високе покликанням є визначальним для держави та суспільства у наш непростий час. Без мудрих педагогічних настанов неможлива особистісна й професійна еволюція, соціальна активність вихованців. Щирий уклін та вдячність всій шкільній родині, яка продовжує своє високе служіння обраній справі та тим вчителям , які пішли за покликом серця і долучились до захисту держави на військовому фронті. Бажаємо упевненої перемоги, а з нею життєдайної сили, миру, добра та міцного здоров'я.

З повагою голова профспілки Путильського ЗЗСО Руслана КЛИМ.


09. 10. 2022

         Другий місяць осені починається особливою датою. 1 жовтня весь світ відзначає День людей похилого віку. Не всім з посивілими скронями доля подарувала щасливу старість. Тому доброю традицією Путильського закладу стало проведення акції "Допоможи людині похилого віку", що триває протягом першого тижня жовтня. Дуже часто старенькі радіють не так гостинцям, як просто відвідинам. Їхнє серце потребує добра. Тому, не забуваймо його творити! Також ми стараємось не забувати про вчителів, що на заслуженому відпочинку. Вони, в свій час, віддали так багато тепла, що воно й досі гріє душі путильчан. Дякуємо їм за все!
14. 10. 2022

          Учні Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлюють щиру подяку всім, хто на захисті нашого життя. Безмежні вітання з Днем захисника, Днем козацтва та Покровою Пресвятої Богородиці. Молимося, надіємося, чекаємо на мир.
14. 10. 2022

            Буковинські школярі передали патріотичні малюнки бійцям на передову. У День захисників і захисниць України військові, які наразі перебувають на передовій, отримали малюнки і листи від учнів Путильської і Вовчинецької шкіл. Діти охоче долучилися до флешмобу «Шануй захисника України» та заздалегідь до свята підготували подарунки для військових.
Подробиці за посиланням: https://cutt.ly/ABYE22E
31. 10. 2022

           У неділю, 30.10. 2022р., відбувся  Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків 2010-2011 та 2012-2013 р.н. Вихованець гуртка з вільної боротьби Путильського ЗЗСО Торак Іван (учень 6-Б класу) став чемпіоном області у ваговій категорії 26 кг. Також хороші результати показали Торак Сергій (учень 4 класу), Михайлюк Арсен (учень 6-Б класу). Вітаємо з перемогою команду закладу та тренера Прокопюка Сергія.
31. 10. 2022

         31 жовтня 2022 року на базі закладу відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до навчання в умовах Нової української школи». Директор закладу Михайлюк О. Я. зосередив увагу присутніх на основних завданнях консиліуму: проаналізувати стан освітнього процесу у 1-их класах, попередити та знизити рівень тривожності дітей, отримати консультації практичного психолога та соціального педагога, що сприяють інтенсивному розвитку пізнавальних можливостей і комунікативних здібностей першокласників.
        У ході консиліуму заступник директора Торак Н. В. надала слово класним керівникам 1-их класів Міцкан Т.В., Ватаманюк Т.М., Карпенко І.І. , які проаналізували стан адаптації учнів та озвучили певні труднощі, з якими стикаються під час роботи з першокласниками.
         Робота психолого-педагогічного консиліуму розпочалася з обговорення найбільш  складних випадків адаптації дітей до школи. Учасники засідання (директор, заступник директора, класні керівники, логопед, психолог та соціальний педагог) висловлювали свої думки щодо даної теми та спільно  знаходили шляхи подолання деяких проблем. Колеги  отримали можливість побачити першокласників з різних сторін, а також зрозуміти причини їхніх проблем, що у майбутньому дозволить об’єктивно зрозуміти дітей і побудувати спільну програму дій, спрямованих на розвиток певних якостей або на усунення виявлених причин відставання в навчанні чи відхилень в поведінці.
          У ході роботи консиліуму було вироблено рекомендації для успішної адаптації школярів. які дозволять першокласникам пережити складний процес адаптації, пов'язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів, навчальним навантаженням, і головне, сприятиме збереженню здоров`я та емоційного благополуччя учнів
Назад до змісту