Січень - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Січень

Новини > 2021
18.01.2021

Період новорічно-різдвяних свят – пора, коли всі чекають на диво та час, коли потрібно допомогти тим, кому це потрібно.
Учні школи теж спробували створити новорічне диво та принести веселий настрій та віру у добро і взяли участь у благодійній акції “Від щирого серця”.
У рамках цієї акції було зібрано продуктові пакети і презентовано малозабезпеченим родинам, пенсіонерам та людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь! Творити добро так легко!
07.01.2021

Вітаю з Різдвом Христовим і сердечно бажаю зустріти це свято в теплих сімейних обіймах, у колі своїх близьких і рідних людей.
Хай Ваш дім наповниться сміхом і веселощами, гарним настроєм.
Безмежного щастя, міцного здоров’я, щирості і доброти, всього Вам найкращого. Нехай це світле свято принесе в дім благодать і мир, добро і розуміння в сім’ю, любов і радість у серце, чуйність та щирість у душу, щастя і удачу в життя.
04.01.2021

Зимові канікули – пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам’ятати про безпечну поведінку.
Поведінка на дорозі.
Взимку дороги особливо небезпечні, оскільки випадає сніг і засипає їх. Від морозу сніг замерзає і дорога робиться особливо слизькою, як каток. Тому їх треба посипати піском, щоб відбувалося зчеплення коліс з дорогою, тобто тертя. Але дорогу посипали, а сніг іде й іде, дорога знову робиться слизькою. Машинам треба їхати, їх заносить на поворотах так сильно, що може крутити навколо своєї осі, як карусель. У таких випадках найчастіше трапляються ДТП з важкими наслідками. Водієві важко впоратися з керуванням. Тому взимку треба бути особливо обережним. А це означає, що не можна ковзатися на тротуарі, а тим більш на проїжджій частині дороги. Машину на слизькій дорозі зупинити неможливо. Гальмівний шлях транспортного засобу на слизькій дорозі збільшується у два – три рази. Хоч на колеса одягають зимову гуму з шипами, яка поліпшує зчеплення з дорогою, але це мало допомагає, коли дороги слизькі. Ви – пішоходи. Тому подумаймо разом, як вберегти себе від ДТП. Почнемо з того, що взимку треба бути особливо уважними на дорозі.
Правила поведінки на вулицях і дорогах у зимовий період.
 • Коли ви рухаєтеся по тротуару, то не поспішайте, не біжіть, бо можете посковзнутися і впасти.
 • Ніколи не ковзайтеся, щоб не збити інших людей, які рухаються поруч, а ще тому, щоб не виїхати на проїжджу частину, бо це дуже небезпечно.
 • Не ходіть близько біля краю тротуару, щоб вас не зачепила машина, яка випадково втратила керування.
 • При переході дороги будьте особливо пильні. Переходьте її лише на переході й уважно придивляйтеся, щоб не було поблизу машини. Або тоді, коли транспортні засоби вже зупинилися.
 • Ніколи не перебігайте дорогу навіть коли немає транспортних засобів, бо по слизькій дорозі бігти небезпечно.
 • Не катайтеся на ковзанах по тротуару чи дорозі - це небезпечно.
 • Ніколи не спускайтеся з гірки на санчатах або лижах з тієї гірки, що веде на дорогу.
 • Не грайтеся в рухливі ігри поблизу проїжджої частини. Не штовхайтеся, щоб не потрапити під колеса автомобіля.
 • Обходьте транспортні засоби дуже уважно, коли обмежена чи недостатня видимість.
 • Зимова дорога криє в собі небезпеку, тому зосередьте на ній всю увагу.
 • Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.
 • Не можна з'їжджати на лижах із крутого берега на кригу: у разі різкого навантаження він може провалитися.
 • Категорично забороняється дітям грати на тонкій кризі.
 • Якщо лід почав тріщати та з'явилися характерні тріщини, негайно повертайся на берег. Не біжи, відходь повільно, не відриваючи ніг від льоду.
01.01.2020

Шановні колеги, учні та батьки! Вітаю всіх з Новим роком! Бажаю, щоб найкращою прикрасою 2021 року було очікування успіху і щастя, та здійснення всіх мрій!
Нехай символ нового року – Білий Бик – буде лагіднішим та добрішим, ніж попередній, і принесе у життя лише прекрасні миті!
Нехай прийдешній рік виконає усі ваші бажання, справдить усі сподівання!
Міцного здоров’я, радості кожного дня, добробуту та затишку у родині!
Назад к содержимому