Грудень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Грудень

Новини > 2020
30.12.2020

Новорічних свят усі чекають із нетерпінням, а особливо маленькі школярі. Ситуація зі світовою пандемією внесла корективи у святкування. Цього року не було звичних новорічних постановок, карнавальних костюмів та масок.
Однак, свято таки було! Хай по-новому, з низкою обмежень, у незвичному форматі і не в повному складі, але задоволення принесло не менше.
Веселощами, сміхом, піснями та запальними танцями школярі провели старий рік та з надією чекають, що новий рік принесе тільки приємні несподіванки, а всі неприємності залишаться у минулому.
Для учнів початкової школи був ще один приємний бонус – солодкі подарунки від Діда Мороза!
24.12.2020

Протягом грудня було проведено ряд заходів національно-патріотичного характеру. Учні 3-Б класу обговорювали найвизначніші досягнення українців, 3-В організували тематичну виставку малюнків Я люблю Україну, шестикласники дізналися багато нового про історію національних символів, восьмикласники здійснили заочну мандрівку стежками рідного краю та говорили про магічну силу та роль хустки у побуті українців, а одинадцятикласники дискутували про проблеми демократії у сучасному світі.
17.12.2020

Флешмоб “Ми за здоровий спосіб життя” триває.
До участі долучилися учні 3-В (веселі старти Головне в житті – здоровя), 6-Б (виховний захід Доброго вам здоровя), 6-В (колективне обговорення Скарбниця здоровя), 7-А (круглий стіл Здорова нація – майбутнє України), 8-А (бесіда «Молодь обирає здоровя), 8-Б (бесіда Здоровий спосіб життя), та 9-Б класу (круглий стіл Здоровя – мудрих гонорар).
10.12.2020

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Міжнародна кампанія “16 днів проти насильства”, яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Основними завданнями акції є:
  • привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;
  • активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
  • проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства;
  • формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.
Ми теж долучилися до цієї кампанії і організували загальношкільний флешмоб Скажи насиллю – Ні!. Твори добро.
04.12.2020

З 30 листопада по 4 грудня у школі проходив тиждень біології. Учні всіх класів демонстрували знання з цього життєво важливого предмета, організували вікторини та квести з використанням сучасних технічних засобів. Море задоволення та нові знання стали логічним підсумком, бо як стверджував Артур Конан Дойль: “У природі все розумно продумано і влаштовано, кожен зобов'язаний займатися власним заняттям, і в даній мудрості – найвища справедливість життя”.
04.12.2020

Учні нашої школи долучилися до проведення благодійної акції зі створення дитячого малюнку “Як я захищатиму Батьківщину”, виробів з картону, паперу, дерева, листівок-привітань з нагоди 29-ї річниці Збройних Сил України, які будуть волонтерами передані нашим захисникам на схід України та військовослужбовцям Чернівецького гарнізону.
Назад до змісту