Вересень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Вересень

Новини > 2020
11.09.2020

Другий тиждень навчання пройшов під олімпійським гаслом “Citius, Altius, Fortius!”. Учні продемонстрували вправність, швидкість та професіоналізм під час тенісного турніру (5-9 класи), волейбольного (7-8 класи) та футбольного матчів (9-10 класи).
Старшокласники змагалися за звання найкращого знавця спорту під час “Олімпійської вікторини”, найбільш захопливо та емоційно пройшли веселі старти серед учнів початкової школи.
І переможці, і ті, кому удача не посміхнулася, отримали море задоволення та позитиву.
01.09.2020

Проблему здоров’я та здорового способу життя сьогодні обговорюють всі та всюди. Саме про це вели мову класні керівники та учні на першому уроці. Світова пандемія внесла свої корективи у всі галузі людського життя. Не всі дорослі змогли впоратися з новими викликами, що вже казати про школярів?
Саме про те, як вберегтися від хвороб, як мінімізувати ризики, яких правил потрібно дотримуватися , поговорили вчителі зі школярами.
За допомогою ігор, вікторин та практикумів всі ще раз повторили правила здоров’я.
Хай хвороби обходять всіх нас стороною, а навчання буде звичним та цікавим!
01.09.2020

Шановні учні, вчителі та батьки!
Сердечно вітаю усіх Вас із Днем Знань та початком нового навчального року!
День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.
У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника. Реалії сьогодення внесли зміни у звичний для всіх навчальний процес. Першовересневе свято сьогодні не таке, як завжди. Однак, не зважаючи на певні обмеження, яких ми повинні дотримуватися, сьогоднішній день був надзвичайно хвилюючим для всіх.
З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань!
Попереду у нас багато роботи. Покладаюся на вас, шановні педагоги! Вірю у Ваш професіоналізм, мудрість та терпіння!
Шановні батьки! Сподіваюся на підтримку та виваженість.
Любі наші діти! Від усієї душі бажаю вам наполегливості, працьовитості та задоволення від досягнутого результату!
Хай процес навчання буде тільки очним, а не дистанційним!
Назад до змісту