Квітень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Квітень

Новини > 2021
29.04.2021

29 квітня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич проведено виховний захід “Безпека в нашому житті приуроченому до Всесвітнього дня охорони праці в 2-Б класі Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Це свято започаткувала Міжнародна організація праці, яка вирішила розширити масштаби своєї діяльності з просування ідеї охорони праці в сучасному суспільстві.
Метою проведення було допомогти учням сформувати свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для здоров’я, поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.
Здоров’я – найважливіша цінність не лише окремої людини, а й загалом усього суспільства. Щоб людина мала змогу піклуватися про своє здоров'я, про розвиток, вона повинна свідомо ставитися до життя, як найважливішого дарунку природи.
Бережіть себе, своє здоров’я, своє життя та життя близьких!
(за матеріалами НПП “Черемоський”)
26.04.2021

Цьогоріч, 26-го квітня, минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.
Про день, який змінив долі сотень тисяч людей говорили на годині спілкування класні керівники 1-4 класів зі своїми учнями.
Учні дізналися про історію цієї трагедії і про те, що над подоланням наслідків Чорнобильської катастрофи зараз працюють понад 40 країн світу, які надають підтримку у ліквідації наслідків аварії та забезпеченні сталого розвитку і майбутнього територій, що зазнали радіаційного ураження внаслідок аварії.
За ці десятки років ситуація навколо Чорнобильської станції та у зоні відчуження суттєво змінилася на краще, але багато питань ще не вирішено. Українці та увесь світ мають знати правду не лише про причини і наслідки аварії на ЧАЕС та їх ліквідацію, а й про сьогодення та майбутнє Чорнобильської зони відчуження.
21.04.2021

У рамках відзначення Міжнародного дня лісів 20 та 21 квітня 2021 року в Путильському ЗЗСО спільно з працівниками ДП “Путильський лісгосп” було проведено низку еколого-просвітницьких заходів, спрямованих на поглиблення еколого-лісівничої освіти підростаючого покоління. Виховними заходами були охоплені учні молодших класів навчального закладу.
Представники лісового господарства, в.о. головного лісничого Юрій Синиця та інженер з лісових культур Петро Євдощек, завітали до учнів 4-А (класний керівник – Лариса Фрасинюк) та 3-В класу (класний керівник – Тетяна Ватаманюк) та представили роботу колективу ДП Путильський лісгосп.
Інженер з лісових культур Петро Євдощек провів оглядову екскурсію (презентацію), як відбувається вирощування посадкового матеріалу, створення розсадників лісів і догляд за ними.
Учні 4-А класу прослухали бесіду Відтворимо ліси разом, яку провів в.о. головного лісничого Юрій Синиця, а для учнів 3-В класу було проведено годину спілкування Бережіть ліс – зелені легені планети.
Спільно з соціальним педагогом закладу Світланою Синицею для дітей було проведено тренінг Я люблю ліс, на якому кожен учень уявляв себе у ролі дерева під час вправи Я – дерево, діти також створили плакати Збережемо ліс – збережемо життя.
Найбільше захоплення та радість діти отримали під час практичного заняття, коли вони разом із дорослими розвісили шпаківні на території школи.
Всім людям треба пам’ятати, що ліс – це не тільки безцінний дар природи, але її краса, втілення життя і здоров’я. Нам просто потрібно намагатися, щоб цю неповторну красу лісів побачили і наші нащадки! Так давайте збережемо багатство нашої природи – наші ліси!
23.04.2021

З 19 по 23 квітня у нашому закладі проходив тиждень Духовності.
Долучитися до нього учні мали змогу у онлайн режимі.Фоточелендж Духовні цінності моєї родини викликав величезний ажіотаж. Участь взяли більше 100 учнів!
Учні середньої та старшої ланки малювали малюнки на релігійну тематику, а шестикласники говорили про роль Біблії у житті людини.
Учні 5-Б класу взяли участь у літературно-музичному конкурсі духовної музики, який проходив у онлайн-форматі.
Бібліотекар закладу Ірина Лахман оформила тематичну виставку Світильник істини.
Учителька християнської етики Оксана Логош 22 квітня була учасницею онлайн-студії керівників територіальних громад, методичних об’єднань та вчителів предметів духовного спрямування, де розглядалося тема Християнські цінності як фундамент формування особистості. Оксана Вячеславівна поділилася досвідом роботи нашого закладу щодо розвитку моральних якостей та духовного виховання.
19.04.2021

У рамках тренінгової програми особистісного розвитку “Підкорення нових горизонтів” 19 квітня відбувся тренінг для лідерів учнівського самоврядування.
Представниками нашого закладу під час заходу були Галина Тимуш – заступник директора з виховної роботи та члени учнівського самоврядування дев’ятикласниці Іванова Юліана та Петрик Альона.
Програма тренінгу була цікавою та насиченою, все почуте та досвід інших сприятимуть впровадженню нових цікавих ідей і у нашому закладі.
15.04.2021

17 квітня відзначається Всесвітній день довкілля – це день, який нам, людям, дає можливість оцінити стан природного середовища в якому ми живемо, надає можливість уважніше замислитися над діями, вчинками та майбутніми кроками, які кожен з нас зробить у своєму житті для збереження, відновлення нашої планети, її екосистеми і ресурсів.
15 квітня провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич з учнями 1-А класу Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів було проведено екозаняття Сміття прибирай – Землю захищай.
На даному занятті було розкрито проблеми засміченості природи, про вплив сміття на здоров’я людей, тварин, діти дізналися, що таке роздільний збір сміття та вторинна переробка.
У формі цікавої гри учні вчилися сортувати сміттєві відходи і одночасно закріплювали нову інформацію.
Учні власноруч виготовили аплікацію Квітуча Планета з кольорового паперу, переглянули цікаве відео по темі та активно працювали.
Наша планета потребує захисту, бо гине від екологічної катастрофи. Всім нам необхідно навчитися жити в гармонії з природою, не тільки споглядати її красу і користуватись її багатством, але й дбати про її цілісність, відчувати її потреби. Любити і берегти рідну Землю, дбати про її благополуччя – ось у чому полягає сенс людського життя.
15.04.0221

15 квітня наші учні, Мацькан Емілія (4-А клас), Микитюк Інна (8-А клас), Петрик Альона (9-Б клас) та Косован Уляна (10 клас), взяли участь в обласному фестивалі-конкурсі “Рідна пісня” серед закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти в режимі онлайн.
Конкурсна програма проходила у номінації Солісти у 4 вікових категоріях.
За підсумками журі обласного фестивалю-конкурсу Рідна пісня серед 128 солістів наша учениця Микитюк Інна стала дипломантом та нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Чернівецької області:
Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо нових досягнень на творчій ниві!
Назад до змісту