травень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

травень

Новини > 2023
02. 05. 2023

          Путильський ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Курінь "Карпатські козаки" імені Юрія Федьковича. Всеукраїнський фестиваль-огляд «Ватра» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») УДЦНПВКТУМ, Чернівецький ОЦНПВТКЕУМ
Чернівецький обласний центр туризму
#ватра_2023 #джура_2023
08. 05. 2023

           Путильський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 8 травня, в День пам'яті та примирення, традиційно доєднався до заходів з нагоди вшанування пам'яті про загиблих у Другій світовій війні. Акція "Одягни мак" була покликана висловити глибоку шану тим, хто віддавав і, на жаль, віддає своє життя за мир і волю нашої країни. Шкода, але домовленість про примирення усіх країн Європи агресору виконати не під силу. Попри все ми щиро віримо, що з Божою допомогою, зовсім скоро, святкуватимемо ще одну щасливу дату: день ПЕРЕМОГИ над злом.
10. 05. 2023

          Сьогодні, 10 травня 2023 року, гордимося гідним здобутком одинадцятикласника Сирбова Євгенія, який виборов почесне І місце в обласній онлайн-вікторині "Бути українцем в Україні". Дирекція закладу висловлює щирі захоплення та вдячність.
              В інтелектуальному змаганні взяло участь більше, ніж 70 учасників, серед яких і учениця 9-Б класу нашого закладу Кера Ірина. Їй також дякуємо та віримо в те, що вона буде наступницею Євгена. В такі моменти відверто віриться в щасливе майбутнє України, бо підростають достойні її сини та дочки.
10. 05. 2023

           Величезний емоційний вплив на підлітка мають безпосередні контакти з представником професії, захопленим своєю справою. Отримана інформація під час профорієнтаційної екскурсії  дозволяє активізувати професійне самовизначення школярів, розвивати пізнавальну активність та розширювати кругозір про світ професій. 10 травня учні 7-Б та 11-Б класів з подібною метою відвідали ЧНУ імені Юрія Федьковича, ботанічний сад, ознайомилися з сучасним шедевром Лесі Українки "Лісовою піснею". Учнівський колектив щиро дякує в. о. директора Михайлюку О. Я. за організацію поїздки, за море позитиву та щасливі моменти, які поповнять скарбничку спогадів.

11. 05. 2023

             Одним із пріоритетів стратегічного розвитку України визнано інтеграцію нашої держави в Європейське співтовариство. У країнах Євросоюзу День Європи як символ єдності та миру на континенті відзначають 9 травня. Цьогоріч Україна вперше відзначала цю дату разом з європейською спільнотою.
            Здобувачі освіти Путильського закладу твердо переконані, що українці гідні того, щоб бути частинкою Євросоюзу. Під час різноманітних заходів діти мали змогу мандрувати чарівними куточками Європи, подискутувати про українців у Європі, взяти участь у фотовиставці "Я та Європа". Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у  становленні  України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.
14. 05. 2023

#МояРодинаУнікальна2023
             Я пишаюся своєю родиною, яка багато років займається одним із найпрекрасніших українських  ремесел – писанкарством.
        Я, Кера Валерія – наймолодша представниця родини Чев’юків, яка здавна славиться у Розтоках своїми барвисто розмальованими писанками.
             Все почалося ще з моєї прабабусі Фрозини. У неї було нелегке дитинство, але у душі вона була завжди творчою та прагнула до краси, тому з юних літ вишивала. Писати ж писанки почала випадково. Стара сусідка поділилася з нею секретами майстерності.
       Все вдалося на диво легко. У своїх писанках прабабуся дотримувалася традиційної техніки поєднання фарб та орнаментів. Незабаром охочих купити її писанки стало дуже багато. До неї із замовленнями зверталися покупці із закордону. Її писанки придбали музеї Америки, Канади та наші, українські.
            Дружиною одного із синів Фрозини стала моя бабуся Софія. Вона була вражена, коли вперше побачила таку кількість яєць, яку приносили розтоківчани, та не меншу кількість вже готових писанок.
Бабуся швидко перейняла техніку письма, але додала до своїх робіт більше колориту та нові візерунки.
            Після смерті свекрухи бабуся  продовжила родинну справу. Її писанки теж побували за океаном, їх придбали для нового музею писанки у Коломиї. Вона навіть розписувала страусині яйця!
Ще однією писанкаркою у родина стала тітка Василина. Працюючи на хлібопекарні, вона не мала часу для улюбленого заняття, але коли перестала працювати, то повністю присвятила себе творчому ремеслу. Її писанки надзвичайно яскраві та барвисті.
        Моя мама з самого дитинства росла у атмосфері таємничого світу писанок, тому й не дивно, що й сама почала писати. Спочатку їй довіряли нескладні завдання, лише після довгих тренувань дозволили писати самостійно. Вона взяла від бабусі та мами кращі орнаменти , але обов’язково додавала щось своє.
            Мама  чотири роки поспіль перемагала у конкурсі писанкарів у Чернівцях. Сьогодні вона працює у школі, пише не так часто, як хотілося б, але з великим бажанням ділиться уміннями зі своїми учнями.
            Я і сестричка Ірочка теж пробували писати писанки, але це дуже важко. Можливо, коли ми підростемо, то теж станемо вмілими майстринями.
            Кожен з нас зможе здійснити багато, реалізувати свої наміри та втілити в життя мрії. Для  цього потрібно мирне небо і така бажана ПЕРЕМОГА! #МояРодинаУнікальна
15. 05. 2023

#БезпекаДорогаДіти2023
              Ми всі мріємо про безпечну країну, про щасливе безхмарне майбутнє. Тому важливо бути обачними, інакше біда додасть темних відтінків на мапу кольорового життя. Сьогодні, 15 травня 2023 року, у рамках Всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху учні Путильського закладу долучилися до Регіонального єдиного заходу «Безпека. Дорога. Діти», провели акцію "Будьмо взаємоввічливими на дорозі", взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті, були на екскурсії в поліції. Заходи відбувалися з метою формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Дирекція закладу дякує інспектору ЮП Поляк Інзі та поліцейським СРПП.
18. 05. 2023

            В День вишиванки 2023 року подвір'я Путильського закладу рясніло яскравими орнаментами. Діти влаштували флешмоб з метою знову і знову показати світу, що наша вишиванка - це не тільки нарядний одяг для святкових дійств. Це сильний оберіг від зла і заздрісної нечисті. Під кожним стібком причаїлася любов, доброта й тепло українських сердець. Наша любов до України безмежна.
18. 05. 2023

      18 травня 2023 року педагогічна спільнота суспільно-гуманітарного циклу провела підсумкове засідання. Колеги поділилися успіхами своїх учнів, які брали участь у різноманітних предметних конкурсах. Проаналізували підготовленість одинадцятикласників до НМТ 2023. Підкреслили позитивну роль самооцінювання учнів 5-х класів НУШ. Підсумовуючи засідання, було зазначено, що незважаючи на труднощі сьогодення, вчителі показали високу якість роботи й надалі збагачуватимуть не тільки інтелектуальне багатство молодих українців, а й плекатимуть їх духовні цінності.
19. 05. 2023

           19 травня 2023 року танцювальний колектив хореографічного гуртка нашого закладу під керівництвом Юлії Дмитрівни Лози виборов ІІ місце в обласному фестивалі-конкурсі народного танцю. Дирекція щиро дякує учасникам, їх батькам та всім, хто долучився до організації заходу. Гордимося!!! Молодці!!!
23. 05. 2023

Вже не перший рік 23 травня в Україні відзначають День Героїв. Але особливої ваги свято набуло з моменту вторгнення на наші землі російських окупантів. Жертовність хлопців, що воюють, їх мужні вчинки неоціненні для нації. Це невичерпне джерело натхнення робити добро і бути гідним патріотом своєї держави. З вдячністю і повагою низько вклоняємось перед Вами, дорогі Герої.
Назад до змісту