Листопад - Путильський ЗЗСО

Перейти к контенту

Листопад

Новини > 2021
13.10.2021

13 листопада у світі відзначається Міжнародний день доброти.
Це свято бере свій початок з 1997 року, коли в Японії створився волонтерський Всесвітній рух за доброту (World Kindness Movement), котрий не мав релігійного та політичного напрямків. Спочатку в нього входили лише представники тихоокеанського регіону, але пізніше географію істотно розширили.
Нині цей світлий день відзначається у 28 країнах, на усіх континентах. У святкуванні беруть участь США, Канада, Японія, Франція, Італія, Індія, Нідерланди, Нова Зеландія, Непал, Нігерія, Південна Корея, Сінгапур, Великобританія, ОАЄ; кожного року список країн поповнюється. Даних про офіційне святкування в Україні, на жаль, немає, але це не завадило учням нашої школи долучитися до його святкування.
За ініціативи соціального педагога школи Віщук М.Д. було проведено конкурс малюнків на тему Добро починається з мене та онлайн флешмоб.
Всі учасники та переможці отримають подяки та невеличкі призи.
Переглянути відео можна за покликанням:
01.11.2021

30 жовтня вперше у новому залі боротьби Чернівецької обласної ДЮСШ відбулися обласні змагання з вільної боротьби (відбір на чемпіонат України) серед кадетів, юнаків та молодших юнаків 2005-2006/2007, 2008-2009/2010, 2011-2012/2015 років народження. Путильську територіальну громаду представляли юні спортсмени – діти Дихтинецького, Замогильного, Путильського та Фошківського закладів.
Загалом участь у змаганнях взяли близько 200 дітей. Наша команда складалась з тринадцяти учасників – вихованців дитячо-юнацької спортивної школи та гуртка з вільної боротьби Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Юних борців не злякало те, що в змаганнях брали участь багаторазові призери України. Тож в результаті напруженої боротьби дев’ять спортсменів посіли почесні призові місця.
Серед вихованців гуртка з вільної боротьби Путильського ЗЗСО І-IІІ ступенів Іван Торак посів II місце у ваговій категорії 24 кг, Володимир Пуршега - III місце у ваговій категорії 29 кг, Станіслав Логош - III місце у ваговій категорії 65 кг.
Переможці та призери турніру були нагороджені медалями та грамотами.
(за матеріалами газети Карпати)
01.11.2021

1 жовтня стартувала Програма Президента України “Зелена країна”, у рамках якої ДП “Путильський лісгосп” оголосив конкурс дитячого малюнка на тему: “Зелена країна”. На конкурс діти Путильщини представили більше 100 робіт у трьох вікових категоріях. Незалежна комісія відзначила належний художньо-виконавчий рівень робіт.
Отож, учні нашого закладу, які стали переможцями конкурсу:
І вікова категорія (6-9 років):
  • ІІІ місце – Осінній цвіт Карпат, Любомир Вашній;
  • ІІІ місце – Люблю свій край, Александра Белінська;
Подяки:
  • Ми за зелені ліси, Софія Мацьопа;
  • Зелені барви прекрасні, Маргарита Чечул;
  • Чарівний край, Емілія Віщук;
ІІ вікова категорія (10-12 років):
  • Гран-Прі – Зелені легені Карпат, Олександра Дудка;
  • ІІІ місце – Озеленення продовжує світ, Серафим Несторяк;
  • ІІІ місце – Збережемо смерековий край, Тимур Клим;
Подяка:
  • Люблю свій край, Дарина Терен.
ІІІ вікова категорія (13-16 років):
  • Гран-Прі – Смерековий край, Ілона Коваль;
(за матеріалами пресслужби ДП “Путильський лісгосп”)
Назад к содержимому