Вересень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Вересень

Новини > 2019
30.09.2019

Новий робочий тиждень розпочався з флешмобу. Сьогодні з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, всі небайдужі поринули у світ скарбниці знань. Незважаючи на те, що ми живемо в еру технічного прогресу, цінність книг завжди залишається незмінно високою.
Кажуть, що немає людини, яка б не любила читання, треба тільки вміти знайти “свою” книжку.
Бажаємо всім знайти цікавий твір і отримати величезне задоволення від його читання.
24.09.2019

24 вересня учні школи долучилися до Всеукраїнського спортивного дійства “Challenge Fest”.
“Challenge Fest” – масштабний Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід, що проводиться серед школярів. Його основною метою є популяризація фізичної культури та спорту, підвищення рухової активності, зміцнення здоров’я та залучення учнівської молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом.
Школярі змагалися між собою у різних видах спорту, проводили майстер-класи, рухливі ігри та взяли участь у загальношкільній веселій та драйвовій руханці.
20.09.2019

Учні 10-А класу та класний керівник Берла І.М. завітали до районної бібліотеки, де проходив захід, присвячений 155 річниці від дня народження класика української літератури М.Коцюбинського.
Школярі пригадали життєвий та творчий шлях письменника, якого дуже часто називали Сонцепоклонником і соняшником, адже найбільше Коцюбинський любив сонце, квіти і дітей.
Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку творів, особливе місце в якій займають “Тіні забутих предків”, адже саме у цьому творі зображено загадковий та містичний світ гуцульського буття.
Аналізуючи літературний спадок автора, можна зробити висновок, що М.Коцюбинський, це письменник, який вивів українську літературу на європейський рівень,тому його твори завжди будуть популярними серед читачів.
19.09.2019

19 вересня провідним фахівцем з екологічної освіти Тонієвич І.М. з учнями 4-Б класу було проведено бесіду-гру “Твій друг велосипед”, присвячений Міжнародному дню без автомобіля.
Метою заняття було донести до учнів інформацію про те, чому машини шкідливі для екології і чим їх можна замінити.
На занятті дітки дізналися про те, як автомобілі забруднюють довкілля.
Людство не може відмовитися від авто зовсім, але кожен із нас вже сьогодні може покращити стан екології.
18.09.2019

Тема цькування у школі щораз набуває все більшої гостроти і останнім часом є однією серед найактуальніших в українській освіті. На початку навчального року громадські організації, органи державної влади та активісти об’єднались для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми булінгу і шляхів її вирішення.
Саме тому з 16 до 20 вересня в рамках правопросвітницького проекту Міністерства юстиції “Я МАЮ ПРАВО!” проходить Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом #РазомПротиБулінгу.
Наша школа приєдналася до цього проекту. Школярі, класні керівники, соціальний педагог, психолог школи провели та взяли участь у різноманітних позакласних заходах, тренінгах, учні переглядали відео, які висвітлюють цю гостру проблему сучасного світу. Учні восьмих класів оформили стінгазети. Девятикласники обговорювали проблему секстину та відповідальності за свої вчинки. Молодші школярі вчилися, як потрібно працювати над собою, щоб викорінити негативні риси.
Сподіваємося, що все сказане та почуте трансформується у добрі помисли та гідні вчинки.
17.09.2019

Олімпійський тиждень закінчився серією змагань.
У швидкісному складанні кубика Рубіка перемогу святкував учень 11-Б класу Томюк Станіслав.
Найсильнішим у змаганні з армреслінгу став учень 11-Б класу Шиманський Євген.
Найкращі результати у шахах продемонстрували Кошматов Володимир (8-Б клас), Логош Олександр (5-А клас), Пентюк Яна (11-Б клас) та Бордіженко Анастасія (8-А клас), які захищали честь школи на районній Гімназіаді та здобули третє загальнокомандне місце.
Вітаємо переможців!
13.09.2019

13 вересня учні 11-А та 11-Б класу взяли участь у заходах, які були присвячені річниці визволення нашого краю від німецько-фашистських загарбників.
Працівники районної бібліотеки та представники громадськості ще раз нагадали присутнім про величезний внесок наших співвітчизників у перемогу над фашизмом.
Сучасній молоді проблема війни знайома. Старшокласники провели паралель між подіями багаторічної давнини та сучасним протистоянням на сході України,висловили впевненість, що зараз, так само, як і кілька десятиліть тому, перемога буде за нами.
12.09.2019

Новий навчальний рік для учнів Путильської ЗОШ І-ІІІ ст. розпочався з проведення Олімпійського тижня, присвяченого Дню фізичної культури та спорту.
У рамках тижня було організовано чимало заходів, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.
З найбільшим нетерпінням учні чекали загальношкільного Дня здоров’я.
12 вересня на шкільному подвір’ї відбулося урочисте шикування класів-роїв. Ройові доповіли про готовність до участі у змаганнях, після чого школярі організованою колоною вирушили до місця їх проведення.
Програма свята була насиченою: учні співали українські патріотичні пісні, змагалися у приготування традиційних українських страв.
Свою спритність, витримку і жагу до перемоги демонстрували учні 2-8 класів у різних спортивних естафетах. Старшокласники перетягували канат та штовхали гирю.
Цей тиждень запам’ятається надовго і учням, і вчителям, і батькам, адже всі отримали безліч емоцій та позитивних вражень.
Ми з гордістю можемо сказати, що в нашій школі ростуть сильні, сміливі, спритні, після цих змагань у нас з’явилися свої нові чемпіони.
Бажаємо всім наснаги, як на спортивних майданчиках школи, так і за їхніми межами. Хай завжди супроводжує Вас міцне здоров’я та дух перемоги!
02.09.2019

Після урочистої лінійки школярі пішли на перший урок. У межах академічної свободи його тематику кожен класний керівник визначав сам.
Для першокласників та п’ятикласників це був своєрідний день народження класу.
Учні 2-4-их класів говорили про вічні людські цінності: добро, любов, дружбу, турботу про ближнього.
Учні середньої школи здійснили віртуальні мандрівки країною та рідним краєм.
Старшокласники мали змогу висловити власну думку та поділитися переживаннями, мріями і поглядом на ті чи інші речі, які зараз відбуваються у суспільстві.
 
Учителі зважали на те, що після тривалого відпочинку до роботи необхідно приступати поступово і не перезавантажувати мозок великим об’ємом інформації, тому разом зі школярами влаштували веселі фотосесії, щоб через кілька годин стрічки соціальних мереж як учнів, так і батьків, прикрашали нові шкільні світлини.
Всім успіхів та приємних моментів щодня!
02.09.2019

Теплий вересневий ранок зібрав у дружньому колі велику родину Путильської школи.
Понад 650 школярів разом з батьками та вчителями зібралися на шкільному подвір’ї на урочисту лінійку, щоб відзначити свято Першого дзвоника.
Зі словами вдячності до батьків та вчителів звернувся директор школи Шемберко В.В., побажав всім плідної праці та успіхів у навчанні, нагородив кращі класи та класних керівників.
Далі слово надали найважливішим учасникам свята. Кумедні першачки обіцяли добре вчитися і ділилися своїми мріями, а дорослі одинадцятикласники з сумом говорили про те, що це їх останній шкільний навчальний рік.
Після довгих літніх канікул школярі хотіли якнайшвидше сісти за парти у оновлених класах та поспілкуватися з однокласниками та класним керівником. Веселий дзвоник у руках першокласників Іванова Олександра та Кери Валерії гучно покликав їх усіх на перший урок.
Бажаємо всім у новому навчальному році великих звершень, здійснення мрій та хороших результатів!
Назад до змісту