Лютий - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Лютий

Новини > 2020
25.02.2020

25 лютого народилася геніальна дочка українського народу Леся Українка. У нашій школі вже стало традиційним проведення тематичного тижня, який присвяченій цій даті.
 
Учні 6-Б класу (вчитель Логош О.В.) провели вікторину по творчості поетеси, а учні 9-А (вчитель Логош О.В.) та 10-А класу (вчитель Берла І.М.) провели усний журнал “Ні! Я жива! Я буду вічно жити”.
 Школярі дізналися багато нового з біографії Лесі Українки та відкрили нові сторони її багатогранного таланту.
23.02.2020

21 та 22 лютого 2020 року у Чернівецькому обласному центрі естетичного виховання “Юність Буковини” пройшов ІІ етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості “Чисті роси” в номінаціях “Художнє виконавство” (серед фольклорних та етнографічних колективів), “Театральне мистецтво” та “Літературна творчість”.
У номінації Літературна творчість Косован Уляна (учениця 9-А класу) нагороджена дипломом ІІ ступеня, а Дяченко Ірина (учениця 4-Б класу) нагороджена дипломом за участь.
У номінації Театральна творчість колектив нашої школи Писана тайстра (керівник Тимуш Г.Я.) показав уривок з вистави Сватання на Гончарівці та був нагороджений дипломом за участь.
Вітаємо всіх учасників та бажаємо творчих злетів у майбутньому!
22.02.2020

В Україні активізувалася активна боротьба з цькуванням у закладах освіти. Аби привернути увагу до протидії булінгу, Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА спільно з медіахабом “Шпальта” проводила конкурс соціальних відеороликів “Байдужість убиває”.
Учні нашої школи з допомогою педагогів створили соціальні відеоролики, які відображають засудження всіх проявів булінгу та виставили їх в мережі Інтернет для розгляду членами журі.
Дякуємо всім за активну громадянську позицію.
Пам’ятаймо: не можна бути байдужим, коли бачиш несправедливість!
21.02.2020

21 лютого відзначають День рідної мови. Серед школярів було проведено цікаві вікторини, конкурси та змагання, які продемонстрували, що наші учні люблять та знають українську.
Старшокласники обговорили новий правопис та дізналися багато цікавого. Всі розуміють, що знання рідної мови – це не просто необхідність, це показник освіченості та культури.
Вивчаймо, пізнаваймо та досліджуймо рідну мову!
20.02.2020

20 лютого – це день, коли у молитвах Україна згадує усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Небесна сотня… Пам’ять про невинно убитих згуртовує нас, живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.
Саме про волю, любов до рідної землі та жертовність в імя незалежності говорили вчителі та учні під час позакласних заходів Небесна сотня в небо відлетіла (9-Б клас), Герої не вмирають (9-А клас), Назавжди в наших серцях (3-Б клас).
У жалобі схилили голови та запалили свічку памяті представники кожного класу.
Хай світло цієї свічки буде даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості не шкодував себе.
Вони повинні жити в нашій пам’яті та наших серцях!
14.02.2020

14 лютого у багатьох куточках світу відзначають найромантичніше свято – День всіх закоханих.
У цей день всі намагаються продемонструвати свої почуття один до одного. У класних кабінетах нашої школи діяла святкова пошта.
Учні 10-А класу (вчитель Мацьопа Г.Ю.), у рамках тижня зарубіжної літератури, який традиційно проводиться в цей час, організували позакласний захід Коханню все в житті скоряється….
Ніжна мелодія, романтична атмосфера та глибока любовна лірика майстрів поезії створили той неповторний настрій, коли розумієш, що КОХАННЯ – найвищий дар на землі.
Назад до змісту