Листопад - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Листопад

Новини > 2020
30.11.2020

30 листопада, напередодні річниці Буковинського Віча, Гасюк О.В та учні 4-Б класу провели тематичну вікторину. У рамках заходу школярі підготували історичні довідки, відшукали архівний матеріал про Буковинське віче та його основних діячів.
Історію рідного краю потрібно знати і найменшим, адже ця подія стала знаковою для кожного буковинця.
27.11.2020

27 листопада класними керівниками 1-11 класів було проведено інформаційну хвилину День пам’яті жертв голодоморів”.
Хвилиною мовчання вшанували всіх тих, хто помер страшною голодною смертю.
Пам’ятаймо історію, якою б страшною вона не була…. Щоб ніколи знов примара голодної смерті не постукала в наші оселі…
16.11.2020

З 9 по 15 листопада у нашому навчальному закладі проходив Тиждень безпеки дорожнього руху. У його рамках було проведено тематичні бесіди, вікторини та конкурси, виставка літератури, малюнків та плакатів.
13.11.2020 було проведено єдиний національний урок Безпечна країна, а всі бажаючі мали змогу переглянути трансляцію тематичного уроку на youtube каналі.
Протягом тижня класні керівники організували проведення батьківських зборів онлайн з питань безпечної поведінки дітей на дорогах.
12.11.2020

Вже традиційно напередодні Дня української писемності та мови школярі та вчителі-філологи організовують проведення тематичних заходів. Ситуація з коронавірусною інфекцією внесла свої корективи, довелося відмовитися від проведення масових заходів, проте, учні все одно мали змогу позмагатися за звання найкращих знавців мови, дізналися багато цікавого, а всі охочі долучилися до написання ювілейного радіодиктанту національної єдності.
Назад до змісту