лютий - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

лютий

Новини > 2023
01. 02. 2023

              Учні Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, вихованці гуртка "Світ креативу" (керівник Синиця С .М.) взяли активну участь в  конкурсі дитячих робіт ""Атрибути новорічно-різдвяних свят", який організував та  проводив Національний природний парк "Черемоський". Виконуючий обов'язки директора закладу Олександр Михайлюк вручив грамоти та цінні подарунки творчим вихованцям.
                     Ми дякуємо організаторам конкурсу за об'єктивну оцінку робіт та нагороди.
06. 02. 2023

              В. о. директора Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Олександр Ярославович Михайлюк та весь педагогічний колектив глибоко пишається й висловлює щиру дяку учням, котрі своїми стараннями та талантом примножили  успіхи нашого закладу, виборовши чимало призових місць у різноманітних конкурсах декоративно-прикладного та художнього мистецтва протягом І семестру. Окреме спасибі керівникам гуртків Сливчук Т. В. ("Флористика та живопис") та Синиці С. М. ("Світ креативу") за те, що допомагають розкривати здібності вихованців та народжувати справжні шедеври мистецтва.
11. 02. 2023

        11 лютого 2023 року команди юнаків та дівчат Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів під керівництвом КРИЛАТОГО Я.М. прийняли участь у фінальних змаганнях Чемпіонату Чернівецької області з волейболу серед юнаків та дівчат 2010 р.н.  та стали ЧЕМПІОНАМИ серед юнаків і срібними призерами серед дівчат. Кращий тренер Крилатий Ярослав Михайлович, кращий гравець Мойса Макар (учень 5-В класу). ВІТАЄМО!!!!!
17. 02. 2023

              Цінний подарунок зробив нашому закладу президент федерації настільного тенісу Чернівецької області Вадим Володимирович Нагола. Тенісний стіл Donic нещодавно був переданий нам як відзначення високих досягнень наших учнів в змаганнях з настільного тенісу та популяризацію цього виду спорту в закладі.
                    Також дякуємо за безкоштовну доставку Володимиру Петрику (ТОВ "Дари Гуцульщини")
17. 02. 2023

                  Доброта - якість, яка цінується незалежно від свята, тому проявляти її варто не тільки сьогодні. Але сьогодні можна зробити ще більше добрих справ, ніж зазвичай.  17 лютого, саме в цей день багато хто відзначає неофіційне свято - Всесвітній день спонтанного прояву доброти. Для України День спонтанного прояву доброти — зовсім нове свято.  З метою нагадати про значення добра у нашому житті, важливість таких, на перший погляд, елементарних речей, як подяка, посмішка, підтримка гарним словом, адже в цей нелегкий час для країни це досить актуально для ресурсно.
                     Вже третій рік поспіль учні молодшої ланки (1-4 класів) в своїх класах організували акцію "Подаруй серце добра" та "Побажай доброго ранку". Класні керівники 1-4 класів спільно з практичним психологом М.Фокшек і соціальним педагогом С.Синиця підготували літературні хвилинки (віршики, прислів’я, дидактичні ігри, пісні), виготовили сердечка, писали побажання, посмішки  і вітали своїх товаришів, однокласників з Днем доброти і отримували за це добрі слова, подяку, посмішки. Учні разом з вчителями, психологом, соціальним педагогом по дискутували  на заняттях за темою «Людина починається з добрих справ!» із задоволенням  обговорювали правила доброти  та мріяли про нові добрі справи.
                    Під час заходів діти розмірковували на тему «Що таке доброта?», з’ясовували яка її цінність, але були одностайні відносно того, що найпростішим виявом доброти є  ставлення до оточуючих. Мова йшла як про добре слово, просту і не дуже допомогу, підтримку, мотиваційні слова, милі бесіди і приємні зустрічі. Увага, щирість — чи не головні й обов’язкові риси цього дня. 17 лютого можна і потрібно приділяти час близьким людям, провести його з сім’єю, рідними, друзями. Приємні слова можна сказати не обов’язково знайомим. Наприкінці заходу діти пригадували які гарні справи вони зробили протягом дня, «складали» їх у «Скриню добрих справ»  та наголосили на тому, що спонтанні добрі вчинки можна робити не лише сьогодні, а усі 365 днів на рік.  І закликали всіх: «Проявіть фантазію і не соромтеся робити світ кращим!» Кожному з нас важливо усвідомлювати, що та людина, яка творить добро — щаслива людина. Вона розуміє свою причетність до всіх подій, які відбуваються у житті, тому що збагачує це життя добрими вчинками і корисними справами.
20. 02. 2023

               Криваво-чорний ранок 20 лютого відлунює й досі сльозами, стогоном, розпачем. Оскаженіла влада не чула голосу народу, який волав волі й справедливості. Люди гинули за честь, за волю, і за право бути народом. Це право виборюємо й зараз. Путильський заклад доєднався до спільноти тих, хто пам'ятає, не забуде й не зрадить. Глибоким співчуттям, великою шаною були пронизані заходи, присвячені Дню Небесної Сотні та акція "Зав'яжи стрічку пам'яті".
21. 02. 2023

         Вітаємо переможницю ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу -захисту науково-дослідницьких робіт БМАНУ Керу Ірину Михайлівну, ученицю 9 - Б класу, з зайнятим ІІІ місцем з науковою роботою на тему: "Гуцульська метеорологія як невід'ємний елемент системи народних знань, пов'язаних з прогнозуванням погоди".
           Також висловлюємо щиру вдячність науковому керівнику - вчителю географії Волощук Тетяні Іванівні!
21. 02. 2023

       Дирекція закладу щиросердно вітає переможців обласних змагань з волейболу:
- хлопців 2006 року і молодших за зайняте І місце;
- хлопців 2010 року і молодших за зайняте І місце;
- дівчат 2010 року і молодших за зайняте ІІ місце.
     Також нагородили переможців І етапу Всеукраїнської військово-патріотичної гри "Джура". Пишаємося Вами!!!
24. 02. 2023

        Цьогоріч кожне свято відзначається по-особливому. Важливу роль відіграє інформаційний та "емоційний" фронт, що допомагає наблизитись до перемоги. Саме зараз, так треба досягти мети - прищепити любов до рідного, до всього українського... Нарешті більшість зрозуміла -  мова має значення. Вона є особливим маркером, що визначає нашу ідентичність та неповторність.
            Міжнародний день рідної мови в Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів був багатим на різноманітні заходи, не менш цікаво пройшов і тиждень, присвячений Лесі Українці. Дирекція закладу щиро дякує всім, хто долучився до дійств, пройнятих любов'ю до найсвятішого для нації.
Назад до змісту