Жовтень - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Жовтень

Новини > 2020
04.10.2020

В такий чудовий осінній день, 4 жовтня, ми відзначаємо наше професійне свято – День Учителя. Бути вчителем – це покликання. Ми прийшли до цієї професії не випадково, ми довго готувалися. Зараз я вже не можу уявити своє життя без школи, без наших чудових учнів, без Вас, колеги. Я хочу привітати вас з Вашим професійним святом, а також сказати спасибі за те, що ви завжди поруч. Я дуже хочу, щоб ви завжди відчували любов дітей, щоб ви знаходили приємні моменти навіть у найнеприємнших ситуаціях у школі.
 
Нехай учні радують Вас гарними оцінками та хорошою поведінкою не тільки сьогодні, а й завжди.
01.10.2020

29-30 вересня у нашій школі було проведено єдиний тематичний урок-реквієм “Бабин Яр – трагедія і пам'ять”.
Учні дізналися про те, як 79 років тому сталася одна з найжахливіших подій Голокосту – масові розстріли мирного населення в урочищі Бабин Яр у Києві, які нацисти вчинили у 1941-1943 роках.
Ця історія довго замовчувалася. Одними з перших табуйовану тему порушили письменники Віктор Некрасов, Анатолій Кузнецов, а також дисидент Іван Дзюба, який 29 вересня 1966 року виступив з промовою перед учасниками скорботної церемонії, назвавши Бабин Яр “спільною трагедією єврейського і українського народів”.
Сучасних школярів від тих подій відділяють десятиліття, але вони повинні знати історію, якою б гіркою вона не була, щоб ніколи знову ніхто не став свідком такої трагедії та людського болю.
Назад к содержимому