квітень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

квітень

Новини > 2023
03. 04. 2023

         Сьогодні, 3 квітня, розпочалася реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі.
       Щоб зареєструватися, потенційному вступнику / потенційній вступниці потрібно буде за допомогою спеціального сервісу на вебсайті Українського центру створити персональний кабінет  (зазначити реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, дані документа, що посвідчує особу) і виконати в ньому такі дії:
  • вказати реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію випускник/ця поточного року або випускник/ця минулих років, потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет додаткового блоку та населений пункт в Україні або за кордоном, де він/вона планує проходити НМТ;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • підтвердити бажання взяти участь у НМТ і надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру.
         В нашому закладі ви можете отримати допомогу в реєстрації (кабінет інформатики № 11, вчитель Сирбов І.Л.).
Радимо не зволікати з реєстрацією, аби мати час для того, щоб усунути недоліки чи внести потрібні зміни.
Після надсилання своїх даних на обробку з 3 квітня до 7 травня в персональному кабінеті вступник/ця матиме змогу вносити зміни до інформації про:
  • назву навчального предмета додаткового блоку, з якого бажає пройти тестування;
  • населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме в дні проведення НМТ;
  • потребу в проходженні НМТ під час додаткової сесії.
07. 04. 2023

       Моральне виховання допомагає людині розвивати й утверджувати в собі природну схильність до добра. Виховання в дусі християнської моралі зорієнтоване на засвоєння учнями абсолютних вічних норм співжиття, які носять універсальний, вселюдський характер і є виявом людяності.
        З 03 квітня по 07 квітня в Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходив тиждень духовності, у рамках якого було проведено ряд заходів, що дали можливість дітям духовно зрости, відкрити своє серце для зерна Божої науки, проявити добро у власних вчинках.
26. 04. 2023

           Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів  відбувся День цивільного захисту за участі директорів закладів Путильської ТГ, ДСНС, сектору ювенальної превенції відділу превенції Вижницького районного відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області, ОКНП "Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
            Учні та педагогічний колектив закладу удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в екстремальних умовах, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє життя та здоров'я. Дирекція закладу дякує начальнику 4ДПРЗ ГУ ДСНС України в Чернівецькій області підполковнику СЦЗ Співаку Михайлу, лейтенанту СЦЗ Буняку Олександру, лейтенанту поліції Поляк Інзі, відповідальному фельдшеру Гакман Ірині, командиру окремої прикордонної застави прикордонної комендатури швидкого реагування 24 прикордонного загону капітану Грицюку Владиславу.
26. 04. 2023

        Відповідно до плану роботи КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»  26 квітня 2023 року проведено флеш-меседж з практичними психологами та соціальними педагогами закладів освіти з проблеми: «Актуальні питання особливості адаптації дітей до нових умов навчання в умовах воєнного часу».
         У заході взяли участь фахівці психологічної служби закладів освіти Путильської та Селятинської ТГ.
         Модератор Гончарюк І.Д., в.о. психолога КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».
       Спікери: Клим Р.В, Фокшек М.І., практичні психологи Путильського ЗЗСО І-ІІІ ст.,Поліщук Ю. Г., практичний психолог Сергіївського ЗЗСО І-ІІІ ст., С.З., практичний психолог Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст., Григоряк Г.В., практичний психолог Селятинського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів, . Карапка І.Б., практичний психолог Путильського ліцею.
          Учасники онлайн-зустрічі поділились своїм досвідом та обговорили питання  щодо особливостей адаптації дітей до нових умов навчання в умовах воєнного часу.
26. 04. 2023

          Участь практичних психологів ПутильськогоЗЗСОІ-ІІІ ст. Фокшек Марії Іллівни та Клим Руслани Василівни в науково-методичному вебсемінарі для працівників психологічної служби «Діяльність фахівців психологічної служби в умовах викликів війни».
              26 квітня 2023 року фахівці психологічної служби закладів освіти Путильської ТГ взяли участь у науково-методичному вебсемінарі для працівників психологічної служби Чернівецької області на тему «Діяльність фахівців психологічної служби в умовах викликів війни».
        Захід проводився за ініціативи Науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та завдяки підтримці Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи спільно з Інститутом проблем виховання Національної академії педагогічних наук України.
             Модератор: Діана Романовська, кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник лабораторії прикладної психології освіти Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи, завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області. Захід дозволив збагатити досвід роботи працівників психологічної служби та підвищити ефективність їхньої діяльності в умовах викликів війни.
27. 04. 2023

           📳 Інноваційна практика у роботі психологічної служби – тема  Регіонального методичного аукціону педагогічних інновацій «Інноваційні трансформації в закладах освіти: виклики, реалії, стратегії», який відбувся 27.04.2023 року
             ⭕️ Метою аукціону стало ознайомлення з інноваційними технологіями в різних галузях психологічної практики, розкриття особливостей впровадження інноваційних форм та методів у просвітницькій, профілактичній, консультативній та психокорекційній діяльності практичного психолога.
             💠 Модератор заходу – Діана Романовська, завідувач науково-методичного центру практичної психології та соціальної педагогіки ІППОЧО.
             ✳️ У заході взяли участь близько 30 освітян.
          Свій напрями роботи на аукціоні презентували практичний психолог Путильського ЗЗСО І-ІІІ ст. Фокшек Марія Іллівна та практичний психолог Плосківського ЗЗСО І-ІІІ ст. Косар Сніжана Захарівна у формі презентації програми психологічної студії для здобувачів освіти та їх педагогів:"Дофамін мотивації молодших школярів"
Назад до змісту