Березень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Березень

Новини > 2020
25.03.2020

Останній місяць увага світових медіа прикута до раніше невідомого коронавірусу. Щодня оновлюється статистика хворих і з’являються повідомлення про ураження вірусом у нових країнах світу.
Пропонуємо вашій увазі пам’ятку щодо запобігання зараження цією хворобою.
16.03.2020

Шановні школярі та батьки!
У зв’язку із запровадженням карантину на всій території України навчальний процес набуває нового формату.
З понеділка 16.03.2020 року в нашій школі розпочинається дистанційне навчання. На сьогодні, коли світ заполонили інноваційні технології, і в час, коли людину важко уявити без телефона або ж комп’ютера, впровадження такої форми є цілком актуальним.
За допомогою онлайн-платформ та соціальних мереж (Zoom, Skype, Viber та ін.) учителі будуть проводити уроки-консультації, а учні виконуватимуть завдання різної складності.
Сподіваємося, що всі ці заходи будуть тимчасовими і ми вже незабаром продовжимо роботу у звичному режимі.
12.03.2020

Згідно зі статтею 29 закону “Про захист населення від інфекційних захворювань” і з метою запобігання на території України коронавірусної інфекції, з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, уряд постановив:
Встановити з 12 березня 2020 на всій території України карантин, заборонивши:
  • відвідування установ освіти тими, хто її отримує;
  • проведення всіх масових заходів, в яких беруть участь понад 200 осіб, крім заходів, які необхідні для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування;
  • спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів.
Порушення карантину каратиметься штрафом.
08.03.2020

Дорогі представниці прекрасної половини людства!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого свята.
У цей чудовий день бажаємо поваги і розуміння від колег, захоплення від оточуючих, любові й тепла від рідних сердець, задоволення і насолоди від життя, приємних сюрпризів та добрих подарунків від долі. Справжнього жіночого щастя і нев'янучої чудової краси всім вам!
06.03.2020

6 березня під час засідання обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій ухвалили рішення про призупинення навчального процесу у всіх школах та вишах Чернівецької області та Чернівців, щоб запобігти поширенню коронавірусу й убезпечити від зараження дітей.
Назад до змісту