Листопад - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Листопад

Новини > 2022
02. 11. 2022

         2 листопада 2022 року в Путильський ЗЗСО І-ІІІ ступенів з благодійним візитом завітали: голова Вижницької районної ради Михайло Андрюк, заступник голови  Вижницької районної ради Сергій  Вірста, перший заступник селищного голови Путильської селищної ради Василь Гордей, секретар Путильської селищної ради Сергій Сафроняк.
         В цей нелегкий час вони порадували дітей-переселенців та дітей, сім'ї яких потрапили в складні життєві обставини гарними та цінними подарунками від міжнародної організації Save the Children.
            7 дітей ВПО та 18 дітей СЖО отримали  портфелі з необхідним канцелярським приладдям та художні книги.
            Велика вдячність благодійникам від дітей, батьків та адміністрації закладу за увагу, допомогу та підтримку.
11. 11. 2022

Нація не помирає від інфаркту. Спочатку у неї відбирає мову.
                                   Ліна Костенко
             Цьогоріч День української писемності та мови мав особливу мету. Нарешті більшість зрозуміла, що мова - це найгостріший меч проти ворожої нечисті. 9 листопада українська мова почула з різних куточків країни: дзвінкоголосе зізнання в любові, щиросердне каяття, обіцянку не зрадити... У Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів день пройшов із дотриманням щорічних традицій, але,  по-особливому. Кожен захід був охоплений аурою відповідальності перед державою. Майбутнє України - щасливе майбутнє!
18. 11. 2022

ТИЖДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ З 14 ПО 18 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ
В цьому році проведення тижня толерантності у нашому закладі припало на період воєнного стану ( враховуючи 1 день дистанційного навчання). але це не вплинуло на реалізацію запланованих на цей період заходів. класними керівниками початкових класів були проведені тематичні виховні години з використанням інтерактивних платформ, які дали змогу закріпити на практиці здобуті знання. також були проведені тематичні години психолога та соціального педагога (бесіди з елементами тренінгу) для учнів молодшої ланки.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів з 14 по 18 листопада пройшов Тиждень толерантності. Впродовж тижня робота вчителів початкових класів, класних керівників, психологів та соціальних педагогів закладу була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими, підвищення позитивного настрою усіх учасників навчально-виховного процесу.
План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено бліц-опитування, тематичні конкурси, ігри та акції, години спілкування, круглі столи та бесіди на тему толерантності. Відбулися години спілкування «Стежиною добра», «Квітка толерантності», «Умій дружити», «Хто така толерантна людина?», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?», «Толерантність – основа взаємодії»; заняття з елементами тренінгу «Всі ми різні, всі ми рівні», «Толерантність – шлях до гуманізму», «Сходинки толерантності», «Толерантність – це любов, підтримка та терпіння», акції для учнів «Квітка толерантності», «Мені приємно тобі сказати…», виставки дитячих проєктів «Світ толерантності», «Наш дружній клас», «Толерантність в нашому житі»; «Толерантним бути модно», «Толерантність у висловах», «Толерантність врятує світ».
Упродовж тижня Толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які змінювали один одного.
Підводячи підсумки, соціально-психологічна служба Путильського ЗЗСО дійшла до висновку, що протягом тижня толерантності, діти навчились терпляче сприймати людей такими, якими вони є, не намагаються змінити в них те, що не подобається, цінують і визнають в кожній людині особистість і поважають її думки, почуття, переконання, незалежно від того, чи збігаються вони з їхніми.Тиждень був цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для вчителів.
Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
22. 11. 2022

            Учениця 6-А класу Путильського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Маковійчук Христина прийняла участь у фестивалі-конкурсі мистецтв "Я люблю Україну" в номінації: фото та дизайн, пейзаж і здобула перемогу, стала лауреатом l премії.
               Педагогічний колектив висловлює щиру вдячність Христині, її батькам, керівнику фотогуртка Гончарюку Валентину Миколайовичу за наполегливу працю.
Нових перемог!
22. 11. 2022

          Український народ надто дорого платив і платить за свободу.
         21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Українці вшановують пам’ять Небесної Сотні, яка загинула під час розстрілів Євромайдану, та усіх тих, хто під час Помаранчевої революції та Революції гідності став на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського шляху розвитку.
         Гідність для нашої нації є найважливішою чеснотою. Нині ми знову пліч-о-пліч долаємо агресора. Кожен на своєму фронті бореться зі злом. В Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів під час заходів, приурочених Дню Гідності та Свободи, ще раз і ще раз лунав відгомін нескореності українського народу. Ми - разом, ми - сильні духом, у нас - щасливе майбутнє!
23. 11. 2022

Сьогодні учні та вчителі Путильського ЗЗСО І-ІІІ ст  взяли участь в освітньому проєкті #Flowers4School, де голандські квітникарі дарують кожній школі цибулини квітів з надією, що Україна стане ще кращою. Діти садили цибулинки і мріяли побачити, як вони зацвітуть навесні.
25. 11. 2022

      Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 – 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно – надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!
Пам’яті українських сіл і хуторів, які щезли з лиця землі після найбільшої трагедії XX століття, присвячуються ці хвилини.
26. 11. 2022

       Перед молодим поколінням стоїть надважливе завдання: не зрадити рідну мову, плекати її неоціненне багатство. Учні Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів свято вірять у силу мови, тому з радістю популяризують важливість говорити українською, підкреслюючи найхарактерніші її риси. Зараз рідну мову береже сильна духом нація, що нашорошила кожен нерв свого єства і не дозволить нелюдам скалічити наш скарб, нашу душу. Наші діти на Всеукраїнському конкурсі"Українська - мова вільних людей". Підтримайте!!!Назад до змісту