Жовтень - Путильський ЗЗСО

Перейти к контенту

Жовтень

Новини > 2021
22.10.2021

Осінні канікули – це пора, на яку очікує кожен школяр, адже це перша можливість відпочити у навчальному році, їх слід провести цікаво й корисно, не просиджуючи усі канікули перед комп’ютером чи з мобільним телефоном у руках.
Цьогоріч канікули триватимуть з 25 по 29 жовтня.
Дорогі учні, нагадуємо вам про необхідність дотримання правил техніки безпеки та поведінки аби уникнути травмування!
Шановні батьки! З Вашими дітьми було проведено бесіду щодо попередження усіх видів дитячого травматизму під час канікул. Прохання проводити такі бесіди вдома та радити дітям дотримуватися правил поведінки для збереження їх життя та здоров'я.
Закликаємо учнів та батьків завжди пам`ятати елементарні правила безпеки під час канікул, щоб приємний відпочинок не був зіпсований.
Перегляньте разом із дітьми корисне відео про безпечну поведінку за цим покликанням :
 https://www.youtube.com/watch?v=rswpwldFvI0&ab_channel=ОльгаГродзіцька
16.10.2021

16 жовтня в Путилі відбулося закриття літнього футбольного сезону “Золота осінь”. На стадіоні “Карпати” ім. А. Гусіна за кубок першості змагалися чотири дитячі команди з Путильського, Дихтинецького, Сергіївської закладів освіти та Путильської гімназії.
II футбольну сходинку зайняли гравці Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (тренер-представник – вчитель фізкультури Леонід Михайлович Крилатий). Команда отримала відповідний кубок, а гравці – медалі.
Статуетку Кращий гравець футбольного турніру Золота осінь отримав учень 10-Б класу Нечай Євген.
Вітаємо переможців!
(за матеріалами газети "Карпати")
12.10.2021

В рамках реалізації Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар'єри "Обери професію своєї мрії", Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Асоціацією інноваційної та цифрової освіти і компанією “HR YOU” 12 жовтня провели Всеукраїнський онлайн-урок з профорієнтації. Мета уроку – допомогти учням старших класів свідомо обрати професію своєї мрії, стати успішним у житті і реалізувати себе в Україні.
Старшокласники долучилися до перегляду та дізналися багато цікавої та корисної інформації, якою радо поділилися відомі українські зірки та провідні кар'єрні консультанти для підлітків.
08.10.2021

Всесвітній день психічного здоров’я (10 жовтня) відзначається з 1992 року, з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я.
Про те, як зберегти спокій у стресових ситуаціях, як володіти собою та уникати неприємних конфліктів розповіла учням психолог нашого закладу Руслана Клим.
Вона наголосила, що вкотре Всесвітній день психічного здоров’я припадає на період пандемії COVID-19, яка різко змінила наше повсякденне життя. Психічне здоров’я має велику цінність, оскільки воно співвідноситься з самою суттю того, що робить нас людьми: тим, як ми взаємодіємо, спілкуємося, вчимося, працюємо і переживаємо страждання і щастя. Гарне психічне здоров’я допомагає людям виявляти нормальну поведінку, яка дозволяє забезпечити безпеку і здоров’я їх самих і навколишніх під час пандемії.
Для того щоб звести до мінімуму наслідки пандемії для психічного здоров’я, важливо дотримуватися загальних рекомендацій щодо запобігання нервового перенавантаження:
  • cпорт і правильне харчування. Збалансований раціон і помірне фізичне навантаження – запорука міцних судин, нервової системи і сильного імунітету;
  • глибокий сон не менше 7-8 годин. Сон сприяє швидкому відновленню організму, а відповідно, більшої стійкості до стресових ситуацій;
  • хобі, заняття за інтересом. Неодноразово доведено, що заняття улюбленою справою змушує організм виділяти "гормон радост"";
  • спілкування з цікавими і позитивними людьми. Позитивно налаштована людина заряджає оточуючих енергією, живлячи і себе, і інших;
  • уміння і можливість виговоритися. Шкідливо приховувати негативні емоції і замикатися в собі. Накопичені з року в рік образи, недомовленість, нерозуміння і стрес можуть вилитися в серйозні психічні розлади, наслідки яких можуть стати незворотними і фатальними.
(рекомендації за матеріалами МОЗ та ЦГЗ України)
05.10.2021

Підведено підсумки конкурсу “Україною в моєму серці”, який був оголошений газетою “Карпати”.
За результатами глядацьких вподобань перемогу здобув учень 2-Б класу нашого навчального закладу Одажіу Лука.
Вітаємо переможця!
Переглянути виступ можна за покликанням:
04.10.2021

4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин. Спеціально до нього 4-6 жовтня 2021 року було проведено ІІ Міжнародний урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.
За запрошенням БФ Щаслива лапа наш заклад долучився до цього уроку.
Учні переглянули тематичні відео, обговорили правила догляду за домашніми улюбленцями, дізналися багато про правильне дресирування та багато іншої цікавої та корисної інформації.
01.10.2021

“Озеленення планети” – це глобальний екологічний проєкт, який має на меті об’єднати людей навколо питань відновлення екології.
1 жовтня лісівники ДП Путильський лісгосп разом з учнями старших класів Путильського ЗЗСО та Путильської гімназії взяли учать в програмі Президента Зелена країна. Того дня було висаджено лісові культури на площі 1 га для чого використано 4,0 тис. шт. садивного матеріалу на території Сергіївського лісництва кв. 6, вид. 7 урочище Лісковач.
Сподіваємось, що з проведенням таких заходів не лише збільшаться площі лісів, але підвищиться екологічна свідомість та обізнаність про ліс і лісову галузь, яка може змінити стиль мислення і поведінку кожної людини.
(за матеріалами пресслужби ДП “Путильський лісгосп”)
01.10.2021

Вітаємо команду нашого закладу із зайнятим І місцем у гімназіаді серед закладів освіти громади з тенісу.
Так тримати! Нових вам перемог!
01.10.2021

Наші улюблені вчителі! Учні 11 класу щиро вітають вас з вашим професійним святом!
Ви – чудові люди, які присвятили свою роботу, все своє життя нам, подарували не тільки знання, а й свою любов.
Ваша робота – це не просто праця – це справжнісіньке покликання, до якого потрібно підходити тільки з відкритим серцем і всією добротою душі.
Дякуємо вам за ваше душевне тепло, за мудрість, за чесність і велике терпіння.
Бажаємо вам щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у вашій роботі, щоб ви виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління.
З Днем вчителя!
Назад к содержимому