Вересень - Путильський ЗЗСО

Перейти к контенту

Вересень

Новини > 2021
29.09.2021

У середу, 29 вересня 2021 року, у нашому навчальному закладі відбувся Національний урок, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру. Захід проводився спільними зусиллями Міністерства освіти і науки України та Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” з метою формування історичної правди про події Голокосту.
Національний урок пам’яті був покликаний сприяти формуванню стійкого негативного ставлення громадян до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя.
На уроці учням вчителі намагалися розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.
27.09.2021

26 вересня наше селище святкувало 520 річницю з часу першої письмової згадки.
Урочистості проходили на центральній площі Путили. Гості свята милувалися прекрасними квітковими композиціями, які створили учні нашого закладу.
Дякуємо всім, хто не залишився осторонь і не пошкодував свого часу, щоб ще раз підтвердити думку про те, що ми живемо у прекрасному, квітучо-барвистому селищі.
З ювілеєм, рідна Путило!
21.09.2021

З нагоди відзначення Міжнародного дня миру освітній проект “На Урок” https://naurok.com.ua/ підготував новий інтернет-конкурс для учнів 1-11 класів. На учасників чекали інтерактивні завдання, доповнені повчальними відеоматеріалами, історіями з життя відомих історичних постатей, кінозірок та музикантів, а також знайомих кожному персонажів фільмів та книжок.
Учні 6-Б класу долучилися до цієї події. Виконуючи завдання, вони дізналися, які норми та правила допомагають нам будувати безпечний і справедливий світ, як навчитися жити у злагоді один з одним.
Всі учасники отримали сертифікати за участь, а їх класний керівник Галина Тимуш – подяку за підготовку учнів.
21.09.2021

21 вересня відзначається Міжнародний день миру. Щороку в цей день люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.
Про мир та війну, про тих, хто захищає наш спокій, говорили сьогодні третьокласники зі своєю учителькою Псарюк Наталією Іванівною.
Діти розмірковували про те, чи може існувати світ без війни, що для цього потрібно робити і якою вони хочуть бачити рідну землю.
В кінці уроку учні створили карту мирної України. А десятикласники разом з класним керівником Клим Русланою Василівною організували конкурс малюнків на асфальті, присвячений Дню Миру.
Хочеться вірити, що мир таки настане і про війну треба буде говорити тільки на уроках історії.
20.09.2021

З 16 по 20 вересня проходив Всеукраїнський тиждень протидії булінгу.
Психологами школи Русланою Клим та Марією Фокшек з учнями молодшої та старшої ланки були проведені бесіди з переглядом відео на дану тематику та подальшим обговоренням.
Соціальний педагог Михайліна Віщук провела цікаві практикуми з третьокласниками про те, як не стати жертвою булінгу та до кого потрібно звертатися, якщо трапилась така неприємність.
Найголовніше, що варто всім запам’ятати, це те, що не треба бути байдужим, бо саме це стає першопричиною багатьох проблем.
17.09.2021

Підведено підсумки весняного етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу малюнків дітей з особливими потребами “Я дитина! Я малюю!”, який проводиться з метою соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та ООП, зміни ставлення суспільства до дітей з особливими потребами, мотивації та розвитку їх творчого потенціалу.
Дипломом першого ступеня нагороджено Мацкана Олександра – учня нашого навчального закладу.
Подяку від Благодійного фонду Допомога справою за підготовку та мотивацію учня до участі у конкурсі отримала Клим Руслана Василівна.
Вітаємо переможця та сподіваємося на майбутні здобутки.
17.09.2021

17 вересня 10 учнів нашого навчального закладу взяли участь у проведенні обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України Козацький гарт”.
У напруженій боротьбі наша команда посіла четверте місце у загальнокомандному заліку.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї події. Бажаємо успіхів та нових звершень!
10.09.2021

Сьогодні з робочим візитом у наш навчальний заклад завітала інформаційна група з питань вакцинації у складі начальника департаменту охорони здоров'я Чорного Олега Васильовича та першого заступника голови Вижницької районної державної адміністрації Федорощака Миколи Миколайовича.
Метою зустрічі було проведення роз’яснювальної роботи щодо проведення щеплень педагогічними працівниками, адже саме від кількості вакцинованих працівників залежатиме те, як буде організовано процес навчання при виході регіону із “зеленої” епідеміологічної зони.
09.09.2021

Вже стало доброю традицією розпочинати навчальний рік Олімпійським тижнем. Це не просто п’ять робочих днів, коли спорту та іграм приділяється більше уваги, це свято здорового способу життя та віри у власні сили.
2-4 класи провели веселу руханку, учні 5-8 класів брали участь у турнірі з міні-футболу, діти дізналися багато нового про історію Олімпійських ігор, переглянули фільм про наших чемпіонів.
Учасники та переможці були нагороджені призами та грамотами.
Беручи участь у спортивних естафетах, дружніх турнірах та змаганнях учні всіх класів продемонстрували неабияку завзятість та жагу до перемоги.
Учні 7-Б класу та класний керівник Волощук Тетяна Іванівна не обмежилися лише програмою тижня і після уроків організували спортивні розваги на свіжому повітрі.
01.09.2021

Перший урок у 2021/2022 н.р. був присвячений 30-тій річниці незалежності України.
Учні всіх класів мали змогу поринути у далеке минуле нашої держави, дізнатися багато цікавого про тих, хто прославляв та прославляє її, про унікальні природні та рукотворні об’єкти України.
Україна – прекрасна країна! Її можна пізнавати та досліджувати все життя! Ми повинні бути вдячні долі, що живемо у цьому прекрасному куточку світу!
Усе моє, все зветься Україна
Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори.
01.09.2021

Цьогоріч традиційна першовереснева лінійка пройшла у новому форматі. Випускники та першокласники у невимушеній дружній атмосфері обмінялися порадами та обіцянками.
Після того, як малечу посвятили у першокласники, всі мали змогу відпочити та дізнатися багато нового та корисного відвідуючи різні локації, які підготували вчителі школи.
Бажаємо нашим юним друзям гарного навчального року, який щодня відкриватиме їм новий і незвіданий світ Знань!
01.09.2021

Дорогі колеги, учні, батьки!
Щиро вітаю всіх з Днем Знань!
Цей день завжди хвилюючий та урочистий. Саме 1 вересня починається цікавий і водночас нелегкий шлях до нових відкриттів та нових звершень.
Бажаю всім нам терпіння, наснаги, здоров’я, невичерпної енергії та взаєморозуміння!
Нехай здійснюються всі мрії, множаться духовні та життєві блага!
Успіхів всім у новому навчальному році!
Назад к содержимому