Травень - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Травень

Новини > 2021
28.05.2021

Шановна шкільна родино!
Сердечно вітаю вас зі святом Останнього Дзвоника, що ознаменовує веселу пору канікул, а для випускників стає дорогою в незвіданий світ самостійності та зрілості.
Другий рік поспіль ми святкуємо це свято в умовах карантинних обмежень, але ніщо не може зіпсувати нам святковий настрій!
Вірю, що новий навчальний рік розпочнеться у звичному режимі.
Бажаю всім віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках. Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів.
З повагою, директор Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Василь Шемберко.
21.05.2021

Стартувала основна сесія ЗНО!
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться за таким графіком:
 • 21 травня – хімія,
 • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови,
 • 25 травня – англійська мова,
 • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
 • 1 червня – українська мова, українська мова і література,
 • 4 червня – історія України,
 • 7 червня – фізика,
 • 10 червня – біологія,
 • 15 червня – географія.
Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш як із 5-ти навчальних предметів. Зміст сертифікаційних робіт відповідатиме програмам ЗНО, затвердженим МОН.
Результати зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційних сторінках учасників ЗНО у такі дати:
 • до 4 червня – хімія,
 • до 18 червня – іноземні мови,
 • до 22 червня – математика, математика (завдання рівня стандарту),
 • до 25 червня – українська мова, українська мова і література, історія України, біологія,
 • до 30 червня – географія.
Додаткова сесія ЗНО відбудеться з 26 червня до 16 липня. Результати додаткової сесії будуть відомі до 23 липня.
Докладніше про особливості та перебіг ЗНО 2021 читайте на спеціальній сторінці сайту УЦОЯО.
Нагадаємо, учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році.
13.05.2021

Сьогодні провідним фахівцем з екологічної освіти Інною Тонієвич з учнями 4-Б класу було проведено заняття “Мир та злагода між народами Європи”. Школярі розмірковували про те, що потрібно робити та яких зусиль потрібно докладати, щоб Україна стала невід’ємною частиною Європи.
Заняття проходило у веселій атмосфері гри та принесло море задоволення всім учасникам.
Дякуємо за роботу НПП Черемоський та Інні Тонієвич за постійну співпрацю з нашим закладом!
09.05.2021

Дорогі жінки, всі ті, хто носить горде звання – МАМА!
Від щирого серця вітаєю Вас зі святом – Днем матері! Мама – це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше! Нехай Ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоровя, благополуччя, душевного спокою і любові! Хай завжди панують мир і затишок у Ваших оселях!
07.05.2021

Цього року 8-9 травня відзначається Всесвітній день, присвячений мігруючим або перелітним птахам. Офіційно він був проголошений у 2006-му році та з того часу став щорічною міжнародною кампанією з підвищення обізнаності широкої громадськості про необхідність прийняття невідкладних заходів щодо охорони перелітних птахів та середовища їх безпосереднього мешкання.
Про роль перелітних птахів у нашому житті учням 4-Б класу розповіла кандидат біологічних наук, науковий співробітник НПП Черемоський Діана Юзик.
З її розповіді діти дізналися про те, що саме завдяки діяльності мігруючих птахів підтримується баланс екосистеми в цілому і охороняючи їх, ми сприяємо збереженню біорізноманіття.
(за матеріалами НПП “Черемоський”)
07.05.2021

8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.
Заходи, які були проведені у нашому навчальному закладі ще раз нагадали просту, але дуже важливу істину: мир втратити легко, а повернути важко.
06.05.2021

З 2 квітня по 6 травня проходив конкурс “Безпечний інтернет”, який був організований naurok.ua та об'єднав всіх, хто користується інтернетом, та допоміг учням 1-11 класів отримати максимум користі від часу, проведеного за комп’ютером.
Головна мета конкурсу – нагадати про необхідність інформування учнів про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в інтернеті. Допомогти учням засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в онлайні, отримані раніше.
Конкурс допоміг сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в інтернеті.
В основі завдань – не шкільна програма з інформатики, а цікаві та важливі питання, з якими стикається кожна дитина, коли користується комп'ютером, планшетом, смартфоном та виходить в інтернет.
Учні 5-Б класу отримали багато корисної інформації, з користю провели час виконуючи завдання конкурсу.
Всі учасники отримали нагороди, а класний керівник Галина Тимуш – подяку від організаторів конкурсу.
Вітаємо!
05.05.2021

5 травня 2021 року в Україні відзначають День Європи.
З метою популяризації загального європейського культурного надбання серед молоді з нагоди святкування Дня Європи в Україні 2021 НПП Черемоський провів конкурс малюнків Вікно в Європу.
НПП Черемоський вдячний за активну участь учням та їхнім керівникам:
Логош Євгенії, учениці 4-А класу Путильської ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
Пахарь Юлії, учениці 4-А класу Путильської ЗЗСО І-ІІІ ступенів;
Тонієвичу Антону, учню 2-Б класу Путильської ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Вітаємо найактивніших учасників даного конкурсу та бажаємо успіхів у навчанні, нових досягнень.
05.05.2021

Міжнародний день протидії булінгу відзначається 4 травня у всьому світі.
Булінг – це форма насильства у вигляді травлі, бойкоту, насмішок, дезінформації, псування особистих речей, фізичній розправі тощо. Це явище може мати різні форми та проявлятися у різних ситуаціях.
Булінг може бути:
Фізичний – штовхання, бійки, підніжки, нанесення тілесних ушкоджень тощо.
Економічний – крадіжки, пошкодження чи знищення одягу та інших особистих речей жертви, вимагання грошей тощо.
Психологічний – поширення образливих чуток, ігнорування, погрози, жарти, шантаж тощо.
Сексуальний – принизливі погляди, жести, образливі рухи тіла, прізвиська та образи сексуального характеру, зйомка відео у переодягальнях, сексуальні погрози, поширення образиливих чуток тощо.
Кібербулінг – приниження за допомогою інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, інтернету тощо (пересилка неоднозначних фото, обзивання телефоном, зйомка на відео бійок чи інших принижень і викладання відео в мережу, цькування через соціальні мережі).
Саме ці та багато інших важливих питань були обговорені під час зустрічі учнів з психологами, соціальними педагогами та представниками ювенальної поліції.
Крім цього, у рамках тижня протидії булінгу, у нашому закладі було проведено тематичні години спілкування, перегляд відео, конкурс малюнків та плакатів.
Корисна інформація
ОРГАНІЗАЦІЇ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ ПРОБЛЕМАМИ БУЛІНГУ В УКРАЇНІ
Контактні телефони:
 • Гаряча телефонна лінія щодо булінгу – 116000;
 • Дитяча лінія – 116 111 або 0800 500 225 (з 12.00 до 16.00);
 • Гаряча лінія з питань запобігання насильству – 116 123 або 0800 500 335;
 • Уповноважений Верховної Ради з прав людини – 0800 501 720;
 • Уповноважений Президента України з прав дитини – 044 255 76 75;
 • Центр надання безоплатної правової допомоги – 0800 213 103;
 • Національна поліція України – 102.
02.05.2021

Настав один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Світлої Пасхи Христової! Нехай же цей день творить чудеса, дарує вам здоров’я, натхнення, душевне тепло, турботу близьких і любов!
Нехай ваші душі, як і сьогоднішня весна, вдихнуть пасхальне тепло і відродяться чистими, теплими, радісними!
У нашому світі чимало добра і чудес, але все це має цінність лише тоді, коли ми пам’ятаємо про те, що сила добра і сила творити чудеса закладена, насамперед, в наших серцях. Несіть добро і воно повернеться Вам сторицею!
Нехай не залишить благополуччя ваше житло, нехай вічно живуть під його дахом найдобріші і найсвітліші надії! Зі святом!
Назад к содержимому