Липень - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Липень

Новини > 2020
30.07.2020

Сьогодні, 30 липня, Міністерство охорони здоров'я підписали постанову “Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби”.
Зокрема, в документі зазначено:
 • Відповідальність за виконання тимчасових рекомендацій покладається на засновника та керівника закладу освіти;
 • Керівник або медичний персонал закладу мають забезпечити щоденний контроль за виконанням тимчасових рекомендацій. А також проводити роз’яснювальну роботу з персоналом та здобувачами освіти про індивідуальні захисти безпеки. Розробляти алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної із захворюванням на COVID;
 • Допуск до роботи персоналу закладів освіти здійснюється за умови використання засобів індивідуального захисту – респіратора або захисної маски;
 • Працівники з ознаками респіраторного захворювання та температурою 37 градусів не допускатимуться до робочого місця;
 • Усі працівники будуть забезпечені засобами індивідуального захисту із розрахунку одна захисна маска на три робочі години.
Керівник закладу освіти має забезпечити:
 • Організацію збору використаних засобів індивідуального захисту в урни з кришками;
 • Проведення навчання щодо одягання, зняття та їх утилізації;
 • Забезпечити працівників рукомийниками, милом, паперовими рушниками, антисептичними засобами, тощо;
 • Обмежити проведення масових заходів – конференцій, зборів, нарад в закритих приміщеннях;
 • Розмістити плакати чи банери з інформацією про дотримання респіраторної гігієни та гігієни кашлю.
Також керівник закладу освіти має визначити, через які входи будуть заходити учні до приміщення, а також скласти графік, за яким відбуватиметься допуск школярів до закладу освіти. Графік має формуватися так, аби запобігти утворенню скупчення учасників освітнього процесу. Батькам заходити до закладу освіти – заборонено, окрім тих, хто супроводжує дітей з інвалідністю.
Перед початком занять педагог має провести опитування серед учнів щодо їх самопочуття. В разі виявлення ознак респіраторної хвороби, ізолювати учня в окремо відведене приміщення закладу та проінформувати батьків.
Вхід до приміщення закладів дозволяється при наявності захисної маски чи респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Але під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок є обов’язковими.
Пересування учасників освітнього процесу між навчальними кабінетами повинно бути мінімізоване. За можливості, варто забезпечити проведення занять з окремих предметів на свіжому повітрі.
Що стосується організації харчування, то треба забезпечити відстань між столами не менше 1,5 метрів та розміщувати за столом не більше 4-х осіб.
З повним переліком рекомендацій можна ознайомитися тут:
29.07.2020

До уваги майбутніх абітурієнтів!
Вступ на здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за кошти фізичних або юридичних осіб продовжено.
Відповідне рішення ухвалено Міністерством освіти і науки. Станом на 29 липня наказ про внесення відповідних змін до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти в 2020 році знаходиться на погодженні.
Рішення про продовження вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти ухвалено з врахуванням особливостей проведення вступної кампанії 2020 року, що зумовлені реалізацією заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.
Строки вступної кампанії до закладів фахової передвищої освіти на базі 9-го класу (контракт):
 • прийом заяв та документів вступників додатково буде здійснюватися з 1 серпня 2020 року до 18:00 год. 22 серпня 2020 року;вступні іспити, творчі конкурси для цієї категорії вступників проводяться з 23 до 29 серпня 2020 року включно;
 • рейтинговий список вступників оприлюднюється не пізніше 12:00 год. 31 серпня 2020 року;
 • вступники, які отримали рекомендації для навчання за кошти фізичних або юридичних осіб, повинні виконати вимоги до зарахування не пізніше 12:00 03 вересня 2020 року;
 • зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб відбувається не пізніше 12:00 год. 5 вересня 2020 року.
У випадку невиконання державного замовлення з урахуванням завершення зарахування для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра на основі базової загальної середньої освіти за державним замовленням заклади можуть звертатися до відповідних державних і регіональних замовників щодо можливості перерозподілу місць державного замовлення між базами вступу.
За матеріалами http://osvita.ua/
27.08.2020

1 серпня — дата початку реєстрації електронних кабінетів для вступників. У 2020 році є чимало нововведень, з якими радимо уважно ознайомитися та зберегти собі.
Детальніша інформація за посиланням:
23.07.2020

Ми живемо у доволі незвичний та непередбачуваний період. Це пов’язано з карантином, спричиненим коронавірусом SARS-CoV-2. Не є винятком і вступна кампанія до закладів освіти. Але всі пам’ятаємо прислів’я: «Обізнаний – значить озброєний!» Тому заздалегідь для належного планування участі у вступній кампанії до обраних закладів вищої (фахової передвищої) освіти пропонуємо ознайомитись та скористатися ретельно підготовленою покроковою інструкцією вступника з датами вступної кампанії. Отже, що робити, якщо Ви чи Ваша дитина – вступник 2020?
Дорожна карта випускника 2020:
21.07.2020

Літні канікули у розпалі, а у школі готуються до початку опалювального сезону. Кваліфікована бригада працює над усуненням проблем зі шкільною тепломережею.
Через кілька днів буде завершено всі ремонтні роботи і, сподіваємося, взимку у класах та коридорах школи буде затишно та тепло.
17.07.2020

Щиро вітаємо наших одинадцятикласників із закінченням основної сесії ЗНО!
Щиро віримо, що час та зусилля, витрачені на підготовку, принесуть бажані результати і перед майбутніми абітурієнтами відкриються двері омріяних навчальних закладів.
Успіхів та наснаги!
Назад к содержимому