Лютий - Путильська ЗОШ

Перейти к контенту

Лютий

Новини > 2021
23.02.2021

З метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, а також з нагоди відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки у нашій школі було проведено ряд заходів:


  • літературна вікторина Ти себе Українкою звала (7-Б клас);
  • літературна гра Із Лесею у серці (5-А клас);
  • круглий стіл Ні! Я жива! Я буду вічно жити! (11-Б клас);
  • усний журнал Вічний живий голос (6-А клас);
  • оформлено тематичну виставку та тематичний куток (11-А клас);
  • записано відео, де учні декламують твори Лесі Українки та розповідають про її нелегкий життєвий шлях.
 Дякуємо всім за участь! Хай незламність цієї сильної духом жінки стане прикладом для всіх наступних поколінь.
18.02.2021

Із приходом зими та настанням холодів підгодівля тварин є важливою справою для працівників природо-заповідного фонду, адже в сильні морози і при великому сніговому покриві тваринам дуже важко знайти їжу. Підгодівля диких тварин у зимовий період має велике значення в збереженні та підтриманні чисельності популяцій в найскрутніший період року, коли природних кормів стає мало, або вони важкодоступні.
16 лютого провідним фахівцем з еколого-освітньої роботи та рекреації Інною Тонієвич проведено заняття “Дикі тварини взимку” з учнями 4-Б класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На даному занятті діти дізналися, як майстри з охорони природи та єгеря Перкалабського та Селятинського ПНДВ ретельно готуються до приходу зими, заготовляючи їжу, майструючи годівниці для диких тварин та облаштовуючи підгодівельні майданчики на території Парку.Інною Тонієвич було продемонстровано види годівниць і їхнє призначення для різних видів фауни. Також учням донесено чим полюблять ласувати дикі тварини в холодну пору. Із захопленням четвертокласники вивчали міграцію тварин та розглядали сліди, які можна побачити у лісі на сніговому або ґрунтовому покриві.
На завершення заняття учні активно розгадували ребуси і загадки про видове різноманіття диких звірів. На згадку всі отримали наліпки із зображенням вовка, ведмедя, рисі та настійні календарі від WWF Україна.
(За матеріалами Національного природного парку ”Черемоський”)
16.02.2021

Зима прекрасна пора року, але, на жаль, не для всіх. Дуже важко доводиться пернатим, особливо якщо вона сувора і багатосніжна. Зимуючі птахи не бояться морозів і примудряються добувати їжу в найхолоднішу погоду. Зимовий день короткий, а щоб вижити, не замерзнути, їжі треба з’їсти нашим друзям набагато більше, ніж влітку.
Учні 4-Б класу Путильської ЗОШ І-ІІІ ступенів разом зі своїм класоводом Гасюк Олександрою Власіївною не забувають про маленьких пташок-трудівниць. Тому, кожного дня вони слідкують, щоб годівнички не були порожніми та підсипають в них корм. В пташину їдальню вони кладуть різні смаколики: зерна пшениці, насіння соняшника, гарбуза, плоди калини та шматочки несолоного сала – для синичок. Дітки із задоволенням спостерігають із вікна за метушливими пташками, які прилітають до їхніх годівничок та знаходять там собі щось смачненьке. Також учні не забувають про годівнички і біля своїх будинків.
Будьте небайдужими до наших співочих красенів, адже коли прийде весна, вони будуть милувати нас своєю красою та прекрасним співом.
15.02.2021

13-14 лютого 2021 р. у с. Іспас Вижницького району відбувся ювілейний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби “Іспаська мрія”. Наш район представляли юні спортсмени Дихтинецької, Замогильної та Путильської ЗОШ. Загалом у турнірі взяли участь 180 борців, серед яких переважали призери України. Наші борці не злякалися великої конкуренції і впевнено здобули срібло та дві бронзові нагороди.
Вітаємо нашого переможця – учня 4-Б класу Торака Івана із бронзою у ваговій категорії до 24 кг.
Бажаємо нових спортивних звершень!
12.02.2021

З 8 по 12 лютого проходив тиждень зарубіжної літератури.
Школярі мали змогу продемонструвати свої творчі вміння при виготовлені валентинок, у конкурсі на кращу ілюстрацію до улюбленого твору.
Старшокласники боролися за звання найкращого знавця зарубіжної літератури.
Між учнями 5-6 класів було проведено брейн-ринг “Дружи з книгою”. У завзятій боротьбі перемогу здобула команда “Бджілки”.
09.02.2021

Сьогодні у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.
Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів.
Соціальні педагоги школи провели тематичні бесіди по темі, розповіли учням молодшої та середньої ланки про правила, яких варто дотримуватися, щоб Інтернет був джерелом інформації та цікавого дозвілля, а не джерелом проблем та неприємних чи небезпечних ситуацій.
Назад к содержимому