Грудень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Грудень

Новини > 2022
22.12.2022

      Цього тижня учні та вчителі Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів підвели підсумки спортивних змагань серед волейбольних команд. Фіналісти змагалися за «Кубок директора школи», який цього року пройшов вперше.
         Протягом трьох тижнів було проведено 23 командні зустрічі в яких узяли участь 56 школярів з 5 по 11 класи. Фіналістами стали дві команди.
         Тож серед учнів середньої ланки турнірна таблиця зафіксувала такі результати:
         ІІІ місце здобула команда 8-Б класу, тренер Я.М. Крилатий;
         ІІ місце посіли гравці 8-А класу, тренер А.Т. Тодосійчук;
         І сходинку зайняли волейболісти 7-Б класу, тренер Я.М. Крилатий.
Серед старшокласників змагання завершилися з такими результатами:
         ІІІ місце – 10-Аклас, тренер С.Ю. Прокоп'юк;
         ІІ місце – 11-Б клас, тренер А.Т. Тодосійчук;
         І місце – 11-А клас, тренер Я.М. Крилатий.
      Привітав учнівський та педагогічний колектив школи народний депутат України Максим Заремський. Цього разу парламентар подарував закладу волейбольні м’ячі.

15. 12. 2022

   Підсумовуючи хід акції "16 днів проти насильства", дирекція закладу висловлює щиру вдячність  соціальним педагогам, практичним психологам, класним керівникам 1-11 класів, інспектору сектору ювенальної превенції відділу превенції Вижницького районного відділу поліції ГУНП в Чернівецькій області Поляк І. А., прокурору Вижницької окружної прокуратури Іванову В'ячеславу Валентиновичу за змістовно організовані заходи. Кампанія була націлена на привернення уваги та підвищення рівня обізнаності з проблеми питань насильства у будь-яких його проявах, запобігання вчинення дітьми злочинів та правопорушень. Вважаємо, що мети досягнуто. Дітям бажаємо - щасливого і мирного дитинства
13. 12. 2022

         Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.  Будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням її прав. Так, в нашому закладі проведено чимало заходів на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства.
        Зокрема, акція розпочалася із години спілкування “Ми – різні, але ми –  рівні” (1-3 класи ). Протягом цього часу з учнями молодшої ланки проведено ряд бесід, присвячених вирішенню конфліктів, запобіганню цькуванню/булінгу та протистоянню насильству над дітьми з боку дорослих.
У межах Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у інклюзивних класах було проведено інтерактивні заняття толерантності з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю.
      Класні керівники 1-11 класів, практичні психологи та соціальні педагоги закладу пропонували учням до перегляду  відеофільми про форми й види насильства та дискутували на тему його уникнення. Тут говорили про гендерну рівність та малювали малюнки до теми акції.
Зокрема, тут проведено:
• конкурс малюнків “Щаслива сім’я – без насильства”, «Наші долоньки проти насильства»;
• виставка літератури “Зупини насильство – захисти себе”;
• заняття з елементами тренінгу “Твоє життя – твій вибір”, “Зростаємо без насильства” тощо;
• демонстрація  відеороликів до Дня людей з інвалідністю;
• уроки толерантності та доброти “Доброзичливі стосунки з оточуючими”, “Добро починається з тебе”, “Я вірю в силу доброти”, “Вчимося бути добрими”  до Міжнародного дня людей з інвалідністю та ін.
• заняття з елементами тренінгу «Мої права в кольорах веселки», «Про права знай, але обов’язки не забувай».
• Учні мали можливість переглянути  відеоролики «Жорстокість серед підлітків», «Стоп насильство», «Скажи «Ні» насильству», «СНІД ».
• Заняття «Я і мої права», « Права свої добре знай, обов’язки не забувай»
• Запрошено прокурора Вижницької окружної прокуратури Іванова В.В. для проведення бесід та продуктивного діалогу з молодшими школярами (3-4 класи) щодо безпеки в кіберпросторі та алгоритму дій при віртуальній небезпеці
        За планом роботи психологів та соціальних педагогів було створено інформаційний дайджест «Ми – проти насильства», «Будинок добрих справ», «Галявина толерантності» інформаційні куточки «Твої права дитино», «Інформація для батьків», «Зарядись позитивом»
             Також була проведена просвіта батьків «Насильство як соціальне явище».
             На завершення акції учні молодшої ланки переглянули мультфільм про права дитини
         Таким чином, проведені заходи, спонукали учнів до аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей. Сприяли вихованню в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, а також шанобливе ставлення до людей(дітей)  з інвалідністю, хворих на ВІЛ.
12. 12. 2022

          Друг України, литовський волонтер та засновник благодійного фонду «Тризуб» (Charity and Support Fund "Tryzub") Андріус Шимкус (Andrius Shimkus), під час своєї нещодавньої поїздки до України передав для Путильського ЗЗСО I-III ступенів подарунки. Це книги сучасної литовської письменниці Індре Секевічіенє (Indrės Sekevičienės) в українському перекладі та з автографами й побажаннями від авторки. «Небо над дитинством їжачка» - казка про їжачка, що знаходить друзів серед хмаринок в хвилини самотності, тепер доступна для читання на полицях нашої бібліотеки.
10. 12. 2022

10 грудня - День прав людини.
      Учні та вихователі ГПД Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Марія Лейба та Аліна Петращук відвідали захід "Права дитини", де бібліотекар дитячого обслуговування бібліотеки смт. Путила КЗ "Центр культури та дозвілля" Любов Чевюк організувала тематичну виставку "Знаємо свої права. Виконуємо свої обов'язки." А Валерія Кермач - фахівець ,,Путильського бюро правової допомоги'' цікаво розповіла про права дитини. Учні із задоволенням малювали і заповнювали "Паспорт прав дитини". На згадку їм подарували буклети "Твої права - твій надійний захист". Чудова  дружня зустріч дітей і фахівців завершилась частуванням. Цілющий чай з трав і солодка цукерка  підняла настрій всім. Хай збудуться всі дитячі мрії, хай реалізуються їхні права у щасливій мирній Україні. Все буде Україна!!!
06. 12. 2022

        День Збройних Сил України в цьому році важко назвати святом. Скоріш - це був День вдячності захисникам і відповідальності молодого покоління перед державою, яка, надіємось, зовсім скоро буде вільною. Патріотичне виховання завжди на часі, а зараз - тим більше. 6 грудня у закладі було проведено І етап військово-патріотичної гри "Джура". Лави роїв поповнили молоді козачата - учні 1 та 2 класів. Лунка дитяча пісня, святкова атмосфера навіяла думки про Перемогу і про те, що все в українців обов'язково буде добре. Дякуємо захисникам за віру у майбутнє!
Назад до змісту