Червень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Червень

Новини > 2020
25.06.2020

Шановні випускники!
Вітаємо вас з першим днем зовнішнього незалежного оцінювання.
Так, вам випав нелегкий час, коли на дорозі до успішного майбутнього з’являється вдвічі більше перепон.
Так, цьогоріч останній дзвоник пролунав для вас дистанційно.
Так, ви втомились. Можливо, вам страшно.
Але ви не одні. Поруч ваші вчителі, батьки, друзі, рідні – і навіть на відстані ми підтримуємо вас з усіх сил!
Нічого не бійтеся, вірте у себе і продовжуйте рухатися вперед, до перемоги.
Щиро бажаємо вам успіху та впевненості!
22.06.2020

Випускників 2019/2020 н/р звільнено від ДПА, але для вступу ЗНО – обов’язкове.
Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.
“Через епідеміологічну ситуацію парламент ухвалив рішення звільнити випускників нинішнього навчального року від державної підсумкової атестації. Водночас випускники мають право пройти ДПА, у тому числі й у формі ЗНО, за власним бажанням. МОН вже розробляє методичні рекомендації для закладів освіти – їх буде надіслано найближчим часом”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій.
ЗНО було і залишається обов’язковим для вступу до закладів вищої освіти.
18.06.2020

Сьогодні відбулося вручення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти учням 9 класу.
Церемонія вручення була індивідуальною і організованою з урахуванням санітарних вимог в умовах карантину, але це не вплинуло на настрій випускників.
Вітаємо вас, дорогі учні, із успішним закінченням 9 класу та з отриманням дуже важливого документа у вашому житті.
Бажаємо, щоб знання, набуті в школі за роки навчання, стали для вас основою для вибору подальшого життєвого шляху.

18.06.2020

У зв’язку з ситуацією, яка склалася на території заходу країни, нагадуємо ще раз про правила поведінки в надзвичайних ситуаціях.
13.06.2020

Шановні учасники пробного ЗНО, а також наші колеги – працівники пункту тестування!
На сайті Кабінету міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
З огляду на ситуацію, що склалася, учасникам пропонується пройти тестування вдома:
15 червня об 11:00 зайдіть у свій кабінет учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури:
  • виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.
17 червня об 11:00 зайти у свій кабінет учасника пробного ЗНО і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО:
  • упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.
Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.
Ваші тестові зошити знаходяться на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів розміщено в особистих кабінетах учасників.
11.06.2020

Шановні випускники!
Стартує ЗНО. Як впоратися з хвилюванням та показати максимальний результат? Скористайтеся порадами фахівців.
1. Вчіться керувати своїми емоціями. Наш мозок наказує виробляти гормони стресу на будь-який подразник, що загрожує нашому спокою.
2. Використайте найпростішу йогівську вправу. Заплющте очі й подумки перенесіться на берег океану. Підніміть руки вгору і розведіть їх у боки, уявляючи, як у них входить енергія. Складіть їх одна на одну біля пупка (ліва рука знизу). Ваш мозок насичується киснем і заспокоюється.
3. Усміхайтеся, навіть якщо вам не дуже хочеться. Сміх позитивно впливає на імунну систему.
4. Не забувайте хвалити себе щоразу, коли вам вдається впоратися із хвилюванням.
5. Живіть активно. По-перше, активні рухи не дають накопичуватися адреналіну, по-друге, відволікають від негативних думок: «Я не здам», «Я не знаю» тощо.
6. Стежте за пульсом – його оптимальна частота розраховується за формулою: 180 мінус ваш вік.
7. Не одягайте на екзамен червоний одяг. Цей колір підвищує кров'яний тиск, він небезпечний для гіпертоніків. Коли людина сидить у кімнаті, де багато червоних предметів, то вона починає безпричинно дратуватися. А коли людина одягає червоні речі, то навпаки, в неї додається бадьорості й активності.
Успіхів всім!
05.06.2020

7 червня, всі християни відзначають одне із дванадцяти головних свят церковного року – День Святої Трійці. У народі цей день ще називають Зеленими святами, християни прикрашають свої будинки гілками дерев і зеленими запашними травами, які символізують відродження всього живого на землі.
Вітаємо всіх із цим святом і щиро бажаємо йти дорогою, встеленою пелюстками щастя і зеленню надій, бажаємовідкрити для серця дивовижний світ блаженства і радості. Хай буде міцним здоров’я і доброю душею, нехай Ваші родини будуть захищеними від будь-яких напастей і бід!
01.06.2020

Ось і розпочинаються літні канікули. Кожен з нас проведе їх по-різному. Нагадуємо вам, учні, що завжди слід пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літній відпочинок не був зіпсований.
Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для учнів:
- гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього;
- небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики;
- під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості;
- під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева;
- під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих;
- під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки;
- не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим;
- під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї;
- одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном;
- після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом.
Шановні батьки!
Пам'ятайте, що літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому у вечірній час.
Назад до змісту