березень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

березень

Новини > 2023
09. 03. 2023

        Шевченків образ трансформується разом з українською історією. Він і вусань у шапці, і прогресивний творець та активіст, і мужній та безстрашний воїн. Його слова надихають, спонукають, вселяють віру, додають сил, вони не мають терміну давності, вони - сучасна зброя проти ворогів.
        Шевченківські дні є чудовою нагодою вшанувати Кобзаря, глибше пізнати його, відчути настільки актуальною його поезія є сьогодні. Філологи та учні Путильського закладу креативно скористалися нею. Це дозволило відкрити багато, невідомих досі, сторін українського пророка. Маємо надію, що зовсім скоро його слова: «І на оновленій землі. Врага не буде, супостата. А буде син, і буде мати. І будуть люде на землі…» стануть реальністю.
12. 03. 2023

Вітаємо команду працівників Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів із перемогою у турнірі з волейболу!!!! 1 місце!!! Молодці!!! Пишаємося вами!!! Ви найкращі!!! Також дякуємо організаторам турніру!
14. 03. 2023

         Сертифікація вчителів початкових класів має на меті оцінити професійні компетентності педагога. Вона здійснюється через незалежне тестування, самооцінювання та глибоке вивчення практичного досвіду роботи.
           Пройти сертифікацію – це можливість для кожного педагога перевірити свої знання, отримати досвід, почути думку незалежних експертів, подивитися на себе очима інших, самоствердитись.
       Відрадно, що у 2022 році педагог нашого закладу Томюк Наталія Федорівна успішно пройшла сертифікацію вчителів початкових класів. За високий рівень педагогічної майстерності, володіння методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями Наталія Федорівна була відзначена подякою Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації.
           Дирекція закладу пишається такими педагогами і сподівається, що в майбутньому більше вчителів приймуть участь у сертифікації.
15. 03. 2023

Сьогодні у Путильському ЗЗСО I-III ступенів було проведено творчі звіти педагогів, які атестуються у 2023 році.
          Члени атестаційної комісії всебічно вивчили працю педагогів, оцінили їх професіоналізм, творчий потенціал, динаміку результатів їхньої педагогічної діяльності в атестаційній та міжатестаційний періоди.
         У результаті проведеного заходу визначено механізми впровадження передового педагогічного досвіду педагогічних працівників.
19. 03. 2023

      19 березня у стінах Путильського закладу відбулася першість Путильської ТГ з волейболу серед дівчат ЗЗСО. Участь взяли команди Путильського ліцею (старша і молодша група), Дихтинецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів та дві команди нашого закладу.
     Старша група у складі: Маковійчук Вікторії, Чайковської Лариси, Дурлової Каміли, Лукіної Анастасії, Рубан Анастасії, Торак Валентини та  Маршавки Марії виборола І місце. А молодша група нашого закладу у складі: Мойси Аліси, Дяченко Ірини, Воробець Таісії, Несторяк Євгенії, Фокшек Єлизавети, Маковійчук Уляни, Том’юк Олександри та Мечик Вікторії посіла ІІІ місце.
      Велика подяка від адміністрації закладу тренеру команд Крилатому Ярославу Михайловичу та учасницям-переможцям. ГОРДИМОСЯ!!!
20. 03. 2023

НАБІР ДО 1 КЛАСУ 2023
 
До уваги батьків майбутніх першокласників!!!
 
У Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів організовано прийом заяв до 1-го класу на 2023/2024 навчальний рік. Заяви приймаються щоденно у робочі дні з 09.00 до 16.00 години до 01 червня 2023 року у приміщенні закладу.
 
Для зарахування Вашої дитини до 1 класу батьки (один із батьків) повинні надати особисто наступні документи:
 
1. Свідоцтво про народження дитини (оригінал, для обов’язкового затвердження копії).
2. Свідоцтво про народження дитини (копія).
3. Паспорт батьків (для підтвердження місця проживання- відповідності до території обслуговування закладу).
4. Заява (заповнюється в закладі безпосередньо при подачі документів).
5. Медична довідка дитини форми 086 (медичний огляд) – оригінал.
6. Медична довідка дитини форми 063 (щеплення) – копія.
  
Нагадуємо, що наш заклад приймає дітей з особливими освітніми потребами та створює їм всі умови для навчання та розвитку.
 
У зв’язку з запровадженням воєнного стану до 1 класу можуть бути зараховані діти, які не проживають на території обслуговування закладу при умові надання довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
 
Також слід пройти «Електронну реєстрацію в закладі загальної середньої освіти» за наступним посиланням:
 
 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccw1WrX4JwHKT58RYaqt2DNdvoCtpdDyxe3RPRKC5V5S1iUA/viewform?usp=sf_link

21. 03. 2023

        Учні Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів активно долучилися до Global Money Week. Метою Всесвітнього тижня грошей є розвиток фінансової свідомості дітей та молоді, формування необхідних знань, умінь, поведінки та ставлення, необхідних для прийняття розумних та зважених фінансових рішень, що дасть змогу досягти фінансового добробуту та стійкості.
#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023
22. 03. 2023

         Щороку в березні у бібліотеках України проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 75 років тому. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року.
 
       Цей захід було створено з метою заохочення дітей до читання та книг в час, коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації, інтернету набувають все більшої популярності. Та ніщо не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.
 
         В цьому році тиждень дитячого читання проходив під назвою: «Тиждень дитячої книги». Перший день тижня був присвячений книзі, та оформлено книжкову виставку «З книгою по житті». Для учнів перших, четвертих  класів  була проведена екскурсія в шкільну бібліотеку. Користувачам книг розказали правила користування бібліотекою  та правила користування книгами. Проводилася книжкова виставка "До книги всі шляхи відкриті", Конкурс малюнків: «Мій улюблений літературний герой», «Книжка відкривається - казка починається», «Додаткова література». Мета - розвивати вміння користуватися книгами, вдосконалювати навички читання; виховувати читацькі інтереси, бажання читати.  Для учнів 9- Б класу проводився урок «Додаткова література».
         Кожна книжка – це друг, що веде нас у дивовижний і чудовий світ, знайомить із прекрасними людьми. Читаючи книжки ви самі стаєте добрішими і мудрішими. Шануйте, любіть книги!
23. 03. 2023

        Сьогодні інспектором ювенальної превенції сектору превенції Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій області лейтенантом поліції Поляк І.А. спільно із інспектором з дотримання прав людини Вижницького РВП лейтенантом поліції Шкеул О.В.  в Путильському ЗЗСО I-III ступенів проведено заходи щодо підвищення рівня обізнаності та забезпечення прав та інтересів дітей, поваги до прав і свобод інших, толерантного ставлення. Із учнями 3-6 класів було проведено інтерактивне заняття на тему: "Великі права маленької дитини". В ході заняття поліцейськими було наголошено учням, що завжди потрібно поважати й любити своє оточення, близьких та друзів! Ставитися до людей так, як би хотіли, щоб вони ставилися до них! Не принижувати гідності жодної людини! Поводитися так, щоб своєю поведінкою не порушувати прав інших людей! Бути толерантними! Дотримуватися норм моралі та правил поведінки, прийнятих у суспільстві! Намагатися не створювати ситуації, які призводять до порушення закону! Поважати співрозмовників, коректно і тактовно висловлювати свої думки, давати нагоду висловитися кожному, не нав’язувати своїх поглядів іншим, якщо вони з ними не згідні! А також ознайомили учнів з їх основними правами, Конвенцією про права дитини, навчили розпізнавати ситуації, де порушуються права дітей, а також вмінню захищати себе при порушенні прав.
             Наприкінці інтерактивного заняття поліцейськими в ігровій формі було проведено опитування дітей для закріплення отриманої нової інформації.
       Соціально-психологічна служба Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів висловлює щиру подяку за тісну співпрацю  інспектору ювенальної превенції сектору превенції Вижницького РВП ГУНП в Чернівецькій області лейтенанту поліції Поляк І., інспектору з дотримання прав людини Вижницького РВП лейтенанту поліції Шкеул О. у сфері профілактики лихослів'я серед здобувачів освіти, щодо підвищення рівня обізнаності та забезпечення прав та інтересів дітей.
23. 03. 2023

Путильський ЗЗСО І-ІІІ ступенів знову долучився до Всесвітнього тижня грошей, взявши участь у квесті "Все, що потрібно знати про гроші"
#ГраНавчанняДобробут,  #GMWUkraine2023,  #PlanYourMoney,  #PlantYourFuture,  #GMW2023
27. 03. 2023

           Відповідно до плану роботи Путильського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 27 березня 2023 року пройшло заключне засідання атестаційної комісії. В ході засідання педагогічні працівники презентували себе та свою професійну діяльність у міжатестаційний період: місія, візія, професійні інтереси та навички, публікації, статті, досвід викладання за результатами роботи за 5 років, сертифікати про пройдені курси підвищення кваліфікації, досягнення, партнерська взаємодія з учасниками освітнього процесу, стратегічне планування (цілі на наступні 5 років).
          Атестаційною комісією були прийняті рішення про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій, встановлення тарифних розрядів, порушення клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про присвоєння педагогічних звань на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням.
          Вітаємо педагогів з успішним проходженням першого етапу атестації та бажаємо щастя та творчих успіхів, щоб з роками було ще більше яскравих ідей для втілення у життя!
Назад до змісту