Грудень - Путильський ЗЗСО

Перейти до контакту

Грудень

Новини > 2021
23.12.2012

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у Путильському ЗЗСО І-ІІІ ступенів проводяться різноманітні заходи у рамках акції “16 днів проти насильства”.
Психологами Клим Р.В., Фокшек М.І. було підготовлено просвітницьку інформацію щодо протидії насильству/булінгу в освітньому середовищі та розміщено на інформаційному стенді психологічної служби: “Коли вашу дитину цькують. Поради для батьків”, “Поради для жертв шкільного цькування”, “Психологічне та фізичне насильство у школі. Хто має відповідати за законом?” (учні, батьки, вчителі);інформаційне повідомлення: “Що таке мобінг і як його уникнути: практичні поради”; колективна вправа “рука допомоги” (учні, вчителі школи); пам’ятні дати грудня з QR-кодами для учнів, які з “гаджетами на ти”.
Зокрема, під час проведених групових та індивідуальних заходів психологами ЗЗСО було акцентовано увагу учнів, батьків, вчителів, технічного персоналу на ознаках нездорового спілкування, які можуть призвести до цькування (регулярного, повторюваного день у день знущання, а саме образливі прізвиська, глузування, піддражнювання, підніжки, стусани з боку одного або групи учнів щодо однокласника чи однокласниці.
Психологами Фокшек М.І., Клим Р.В. було проведено низку заходів різного плану – заняття з елементами відеолекторію, заняття – практичний кейс для учня, години спілкування в тісному тандемі з класним керівником класу, перегляд з подальшим обговоренням відеороликів та повчальних мультфільмів з обов’язковим коментуванням “Жив собі чорний кіт” , “Про пташок”, “Вірте у любов, вірте у Різдво”, “Толерантність починається з тебе”, “Курча в клітинку”, “Мотузки”, “Булінг в школі”, “Куди звернутися по допомогу” (учні початкової ланки), проводилися розвивальні вправи щодо профілактики насильства: “Виправдай позу”, “Три способи поведінки”, “Оптимальні варіанти”, “Агресивний і сором’язливий”, “Коло довіри” (учні 1-4 класи); анкетування молодших школярів “Ремінь – це аксесуар одягу чи засіб покарання?”.
Всі вище перелічені заходи були спрямовані на інформування усіх учасників освітнього процесу, формування нетерпимості та нульової толерантності до цього явища.
20.12.2021

За підтримки Народного депутата України Максима Заремського у Путилі пройшли змагання з настільного тенісу серед дітей. За традицію юні горяни присвятили спортивну зустріч Дню Святого Миколая.
Учні нашого закладу посіли призові місця:
Хлопці 2008 р. н. і старші:
  • І місце – Олександр Джуряк.
Дівчата:
  • ІІ місце – Діана Тодосійчук,
  • ІІІ місце – Олександра Косар.
Переможці турніру отримали грамоти та гостинці, а спортивна школа отримала в подарунок набір професійних тенісних м’ячиків.
16.12.2021

Грудень приніс чергові здобутки. Підведено підсумки 16 відкритого конкурсу дитячих робіт “В ніч на святого Миколая”.
Переможцями стали учні нашого навчального закладу:
  • 1 вікова категорія (6-9 років) – Клим Матвій та Софійчук Ксенія (2 місце);
  • 2 вікова категорія (10-13 років) – Ткачук Каріна (1 місце), Воробець Таїсія (2 місце);
  • 3 вікова категорія (14-16 років) – Корицька Анна (1 місце).
Маєм ще одну приємну новину. Учень 5-Б класу Клим Тимур та учень 9-А класу Кефа Денис стали лауреатами Всеукраїнського відкритого конкурсу образотворчого мистецтва ім. Саші Путрі (м. Полтава). На конкурс надійшло 875 робіт з України та зарубіжжя! Визначено 10 переможців та 90 лауреатів.
Щиро вітаємо всіх переможців!
10.12.2021

Сьогодні школярів Путильщини інформували щодо їхніх прав, зокрема, на працю.
Провідний фахівець з профорієнтації Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Алла Горбан на запрошення шкільного психолога Руслани Клим відвідала Путильський ЗЗСО І-ІІІ ст. та для учнів 10-Б класу разом з заступником начальника відділу “Путильського бюро правової допомоги” Вижницького місцевого центру БВПД Тетяною Різак провела інформаційний захід на тему “Я маю право”.
На цьому заході учні мали змогу ознайомитися з послугами служби зайнятості щодо реалізації права особи на освіту та права на працю.
Фахівець з профорієнтації Алла Горбан розповіла про можливість професійного самовизначення та навчання на базі 11-ти центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням.
Заступник начальника відділу “Путильського бюро правової допомоги” Вижницького місцевого центру БВПД Тетяна Різак ознайомила учнів з правовими орієнтирами для кожної дитини, враховуючи віковий ценз, коли виповнилося 14 та 16 років особі, щодо прав, обов’язків та відповідальності самої особи та її батьків.
(за матеріалами https://bit.ly/3rRUeoP)
07.12.2021

7 грудня, вже традиційно, відзначається Всесвітній день української хустки. Вперше його провели у 2019 році. У цей день ініціативна група з депутаток, громадських діячок, акторок театру та кіно, викладачок та інших жінок вирішили започаткувати Всеукраїнський день української хустки, запрошуючи долучитись до ініціативи популяризації у соціальних мережах невід’ємного елементу традиційного українського жіночого одягу – хустки.
Учні та вчителі вже не вперше беруть участь у Всеукраїнському флешмобі Одягни хустку, цього року, як і минулого, у нас вийшло справжнє дійство – яскраве та барвисте!
06.12.2021

6 грудня, в день ухвалення 1991 року Закону України “Про Збройні сили України”, українці відзначають державне свято – День Збройних Сил України – свято справжньої мужності, героїзму і відваги. Саме цьому дню були присвячені змагання учасників роїв старших класів зі збирання та розбирання автомата. Хлопці та дівчата продемонстрували добре володіння цими навичками, але хочеться вірити в те. що вони ніколи не знадобляться їм у повсякденному житті, адже всі хочуть миру.
06.12.2021

У м. Чернівці відбулися фінальні змагання обласної гімназіади з настільного тенісу. За Вижницький район виступали Джуряк Олександр, Грігоца Сергій, Малеш Вікторія та Шпетко Евеліна. Команда виборола ІІ місце серед 32 команд! Щирі вітання переможцям та їх тренеру Тодосійчуку А.Т.!
06.12.2021

Вже стало доброю традицією напередодні дня Святого Миколая проводити благодійну акцію “Зроби подарунок тому, кому це потрібно”. Цей рік не став винятком.
Учні, вчителі та батьки активно долучилися до акції.
Щиро дякуємо всім за активність та небайдужість!
Хай тим, хто опинився у складній життєвій ситуації, стане трішки тепліше на душі від того, що їх пам’ятають та підтримують!
02.12.2021

З нагоди відзначення міжнародного дня людей з обмеженими можливомстями, психологом Фокшек М.І. у тісному тандемі з класним керівником Томюк Н.Ф. та асистентом вчителя Іліщук А.М. було проведено інтерактивне заняття в інклюзивному 2-а класі на тему: Усі ми різні, але рівні!. Дітям в доступній формі було донесено інформацію про розвиток емпатії і поваги до людей з вадами здоров'я, мотивували учнів надавати підтримку дітям з особливими потребами, розвивали навички спілкування з людьми з ООП. Учні активно впроваджували здобуті знання на практиці – під час виконання ігрових пізнавальних вправ.
02.12.2021

За вікном сніжно, а в учнів 3-Б класу гарний настрій, адже розпочався “кольоровий” навчальний тиждень. Кожного дня на третьокласників чекав якийсь особливий колір та цікаві завдання, які з ним пов’язані. Понеділок - білий- був присвячений красуні-зимі, у “зелений” вівторок – мандри на Мадагаскар, у середу панував синій колір, у четвер – червоний, а у п’ятницю діти обговорювали жовтий – колір сонця. Всім було цікаво та весело. Завершився тиждень фотосесією.
01.12.2021

30 років тому, 1 грудня 1991 року, відбувся Всеукраїнський референдум щодо незалежності України. Бюлетень референдуму містив текст Акта проголошення незалежності України, ухваленого Верховною Радою 24 серпня 1991 року.
Було запитання: Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України? із двома варіантами відповіді: Так, підтверджую або Ні, не підтверджую.
Український народ підтвердив прагнення жити в незалежній державі – 90,32% учасників референдуму відповіло: Так, підтверджую. Загалом в голосуванні взяли участь 31 891 742 особи – 84,18% населення України.
Референдум відбувся в усіх 27 адміністративних регіонах України: 24 областях, Автономній республіці Крим, Києві та Севастополі.
Про ці та інші цікаві факти говорили на годині спілкування Що ти знаєш про Україну? учні 5-Б класу та класний керівник Берла І.М.
Пятикласники дізналися багато нового та ще раз переконалися, що ми живемо у прекрасній країні.
01/12/2021

Сьогодні уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.
Цей день з’явився в календарі трохи більше, ніж чверть століття тому – в 1988 році.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих, замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби та згадати про важливість вчасної діагностики ВІЛ-СНІД.
У нашому закладі було проведено тематичні бесіди та оформлено виставку плакатів на дану тему.
01.12.2021

Наближаються новорічні свята, ми всі з нетерпінням чекаємо на подарунки.
На жаль, є діти, чиї мрії можуть залишитися тільки мріями.
Соціальні педагоги закладу Віщук М.Д. та Сушинська М.В. ініціювали проведення соціальної акції Допоможи наповнити мішок Святого Миколая для дитини з особливими освітніми потребами чи дітей, які зростають без батька або матері.
Запрошуємо всіх долучитися до здійснення маленького дива для тих, хто його потребує!
Назад до змісту